Samsung представив високопродуктивні портативні жорсткі диски

460

Компанія Samsung Electronics представила компактний жорсткий диск Spinpoint MP4 формату 2,5 дюйма, що характеризується максимальною ємністю (до 640 Гб) серед портативних дисків зі швидкістю обертання 7200 об/хв. Завдяки швидкості обертання 7200 об/хв і подвійного об’єму кеш-пам’яті, MP4 підходить для високопродуктивних мобільних комп’ютерів.


Samsung Spinpoint MP4

Поєднання високої швидкості обертання, подвійного об’єму кеш-пам’яті і вдосконалених алгоритмів кешування жорсткому диску Spinpoint MP4 забезпечує на 30% кращу продуктивність у порівнянні з моделями зі швидкістю обертання 5400 об/хв.

Покращена конструкція приводу MP4 знижує дисбаланс диска і підвищує стабільність роботи під час операцій читання/запису в порівнянні з попередніми моделями Samsung з аналогічною швидкістю обертання.
Spinpoint MP4 оснащується інтерфейсом SATA 3,0 Гбіт/с і системою розподілу даних Native Command Queuing. Також в жорстких дисках реалізований ряд фірмових технологій. Так, система Dynamic Balancing призначена для боротьби з вібрацією, а NoiseGuard і SilentSeek забезпечують низький рівень шуму при роботі.

Датчик вільного падіння встановлюється опціонально, дозволяє захистити дані в разі будь-якого непередбачуваного зовнішнього впливу. Samsung Spinpoint MP4 має буферну пам’ять 16 Мб і в Росії буде доступна з червня 2010 року в чотирьох варіантах — 250, 320, 500 і 640 Гб.