Samsung PS50C490: доступна 3D-модель плазмового телевізора

465

Компанія Samsung Electronics почала продажі на російському ринку нового плазмового 3D-телевізора PS50C490 з діагоналлю 50 дюймів.


Samsung PS50C490

Висока якість, як двомірного, так і 3D-зображення в HD-форматі, вдалося досягти завдяки застосуванню таких передових технологій, як Clear Image Panel, 600Hz Subfield Motion і DNLe. Процесор DNIe в цій моделі підтримує 3D-сигнал в Full HD-дозволі, в той час як технологія 600 Гц Subfield Motion дозволяє уникнути проблем з відображенням руху в динамічних сценах. Вона створює до 12-ти субполів кожного кадру, роблячи контури чіткіше, а текст різкіше.

Clear Image Panel — інноваційна технологія Samsung у виробництві плазмових панелей. Вона передбачає використання в конструкції панелі ультратонкого плівкового світлофільтру замість скла, традиційного для продукції інших виробників. Clear Image Panel дозволяє усунути подвійні відображення і забезпечує високу чіткість зображення і перенесення кольорів практично для будь-якого кута перегляду. Технологія Clear Image Panel за рахунок використання тонкого світлофільтру також дозволила скоротити загальну товщину корпусу.

Ще одним рішенням на 3D-телевізорі PS50C490 стала технологія Cinema Smooth з режимом Movie Mode. Вона забезпечує яскраву й чітку картинку, наближену до вихідного формату, як у справжньому кінотеатрі.

Тонкий корпус (товщина всього 7 см) виконаний в строгому і лаконічному стилі з використанням елегантних плавних форм і відрізняється зачаровує колірним поєднанням чорного і синього. Запам’ятовується доповнює ефектна підставка з хромованим покриттям і зручним поворотним механізмом.

Забезпечивши 3D-телевізор 490-ої серії технологією BD Wise, компанія Samsung подбала як про власників Blu-Ray плеєрів, так і про користувачів, які ще не встигли придбати. Призначена для програвачів, що використовують HDMI-з’єднання, технологія автоматично визначає оптимальне дозвіл для відтворюваного відео і найкращим чином налаштовує зображення на екрані телевізора. А технологія USB 2.0 Movie дозволяє переглядати різний мультимедійний контент безпосередньо з флеш-накопичувача, зовнішнього жорсткого диска, цифрової камери або будь-якого іншого носія, що підтримує USB-з’єднання. Також телевізор забезпечений трьома HDMI-входами, які забезпечують просте підключення сумісних аудіо – та відеопристроїв. Стандарт HDMI дає можливість імпортувати будь-який контент без стиснення даних з цифрових камкодеров і мультимедійних комп’ютерів для відтворення на широкоформатному екрані телевізора.

Функція Anynet+ дозволяє використати лише один пульт для управління пристроями, підключеними до телевізора через інтерфейс HDMI.

Плазмовий 3D-телевізор Samsung PS50C490 надійшов у продаж у вересні 2010 року за орієнтовною роздрібною ціною 48 тис. рублів.