Samsung розкрила зміни в додатках, зроблені під складаний форм-фактор galaxy z

16

Samsung розкрила зміни, зроблені її партнерами в своїх додатках під складаний форм-фактор galaxy z. Це сталося, внаслідок унікальних особливостей смартфонів galaxy z fold3 5g і galaxy z flip3 5g. Samsung об’єдналася з провідними світовими розробниками, включаючи google і microsoft, щоб випускаються ними програми використовувати переваги, одержувані від використання в смартфонах нового типу.

Наприклад, компаніяgoogle в своєму сервісі пошук, тепер дозволяє переглядати сторінки в планшетному режимі з доступом до таких же можливостей, які доступні на настільних комп’ютерах. Двопанельний режим дозволяє побачити на екрані вдвічі більше інформації без необхідності прокручувати сторінки.

Сервіс google duo також був оптимізований під орієнтацію смартфона. При розкритті екрану користувач може бачити одночасно себе і своїх співрозмовників. У міру приєднання нових співрозмовників google duo автоматично оптимізує їх зображення, дозволяючи бачити більше людей одночасно.

Microsoft внесла зміни в свій додаток teams. Тепер інтерфейс програми адаптований під поточний варіант розкриття пристрою. Наприклад, при показі презентації в powerpoint, можна розкрити смартфон, щоб на великому екрані дивитися слайди, а під ними – обличчя колег.

Компанії google іspotify адаптували свої розважальні сервіси-youtube і spotify, відповідно. Вони отримали адаптивний дизайн, який змінюється при розкритті пристрою. Це робить їх використання простіше і комфортніше.

Для ефективної роботи з поштою додаток gmail автоматично розпізнає режим розкриття складного смартфона і адаптує відображення на екрані найбільш корисного контенту.

Популярний поштовий сервіс microsoft outlook тепер дозволяє відправляти електронні листи зі складного пристрою серії galaxy z так само, як з настільного комп’ютера.

Нові складні смартфони galaxy z були представлені в серпні. Galaxy z fold3 отримав 7,6-дюймовий екран infinity flex і підтримку електронного пера s pen для складних смартфонів. Компактний z flip3 дозволяє знайти гармонійне поєднання стилю і сучасних технологій.

Samsung galaxy z fold3 5g продається за рекомендованою ціною 159 990 рублів за версію з 256 гбайт і за ціною 169 990 рублів за версію з 512 гбайт пам’яті. Смартфон galaxy z flip3 доступний за рекомендованою ціною 89 990 і 94 990 рублів за варіанти з 128 і 256 гбайт пам’яті.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд смартфона samsung galaxy z fold3 5g . Новий samsung galaxy z fold3 5g отримав посилену рамку з армованого алюмінію, його дисплей став на 80% більш зносостійким і до всього іншого обзавівся підтримкою стилуса. Детальніше про це читайте в статті “огляд samsung galaxy z fold3 5g : нова віха в історії складних смартфонів”.

читайте також: