Samsung розширила лінійку 3D-продуктів новими моделями Blu-ray програвачів

422

Компанія Samsung Electronics розширила лінійку 3D-продуктів новими моделями Blu-ray програвачів і домашніх кінотеатрів.


Samsung BD-C8000

Компанія представила перший в світі портативний 3D Blu-ray програвач Samsung BD-C8000, який забезпечує відтворення у форматі високої чіткості Full HD (1080p). Якщо підключити плеєр до нових моделей 3D-телевізорів, використовуючи спеціальні 3D-окуляри, користувачі зможуть дивитися тривимірне зображення на великому екрані. Сам же програвач забезпечений власним 10,3-дюймовим екраном, вбудованим Wi-Fi адаптером. BD-C8000 відрізняється розвиненими мультимедійними можливостями. Фірмовий сервіс Samsung Apps, що дозволяє завантажувати різні додатки від відомих компаній. Плеєр також має вбудований цифровий роз’єм HDMI 1.4 a, який дозволяє транслювати цифровий контент у високій якості. Потужний акумулятор забезпечує 3 години автономної роботи.

Samsung BD-C8000
Samsung BD-C8000

Компанія Samsung представила три нові моделі 3D Blu-ray плеєрів і три — 3D домашніх кінотеатрів з Blu-ray.

Samsung BD-C7900
Samsung BD-C7900

3D Blu-ray плеєр Samsung BD-C7900 призначений для просунутих глядачів, любителів фільмів у форматі HD. Оснащений двома HDMI виходами, BD-C7900 дозволяє легко підключити декілька джерел зображення високої чіткості. Це елегантне пристрій пропонує користувачам підтримку бездротових мереж Wi-Fi і магазину додатків Samsung Apps. Він також оснащений фірмовою технологією Samsung AllShare, що дозволяє об’єднати сумісні пристрої в одну безпровідну мережу. Тепер користувачі зможуть обмінюватися різним цифровим контентом, в тому числі музикою, фільмами та фотографіями між DLNA-сертифікованими пристроями: ПК, камерами, смартфонами і телевізорами Samsung.

Samsung BD-C7900
Samsung BD-C7900

Для тих користувачів, кому потрібний універсальний пристрій для домашніх розваг, компанія пропонує новий 3D Blu-ray плеєр BD-C6800. Ця модель також має вбудований Wi-Fi адаптер, що дозволить завантажувати різні додатки через фірмовий сервіс Samsung Apps і відтворювати мультимедійні файли, використовуючи DLNA-сертифіковані пристрої. 3D Blu-ray плеєр початкового рівня BD-C5900 призначений для тих, кому потрібно високопродуктивний мультимедійний пристрій за прийнятною ціною.

Samsung BD-C6800
Samsung BD-C6800

Все Samsung Blu-ray плеєри підтримують широкий спектр форматів мультимедіа і однаково добре працюють як з 2D, так і 3D-контентом.

Samsung BD-C5900
Samsung BD-C5900

Новий домашній кінотеатр Samsung HT-C9950W поєднує в собі винятковий дизайн і розвинену функціональність. Зовнішні панелі характеризуються елегантною металевою обробкою, що дозволяє використовувати новий домашній кінотеатр в якості доповнення до LED-телевізорів Samsung серії 9000. HT-C9950W підійде тим користувачам, яким потрібен передовий кінотеатр. Нарівні з розвиненою функціональністю він відрізняється дизайнерськими рішеннями: щілинна завантаження дисків, органічний блок управління і преміальний механізм регулювання гучності. 7.1-канальна система об’ємного звучання складається з чотирьох підлогових динаміків, двох додаткових колонок вертикального об’ємного звучання, центрального каналу, антивібраційного сабвуфера і док-станції для iPod/iPhone. Система оснащена двома HDMI входами, адаптером для бездротового підключення до інтернету і підтримує сервіси Samsung Apps Samsung AllShare.

Samsung HT-C9950W
Samsung HT-C9950W

Samsung HT-C6600 — це домашній кінотеатр з підтримкою формату 3D, Samsung Apps, бездротових мереж Wi-Fi і вбудованим HDMI 1.4. HT-C6600 відрізняється запатентованою системою посилення звуку Crystal Amp Pro, значно поліпшує його якість. Samsung HT-C6900W за характеристиками ідентичний моделі HT-C6600, однак додатково оснащений бездротовими тиловими колонками і подвійним центральним каналом для поліпшення звуку.

Samsung HT-C9950W
Samsung HT-C9950W
Samsung HT-C6600
Samsung HT-C6600
Samsung HT-C6600
Samsung HT-C6600