Samsung розширила лінійку LED-моніторів новими моделями серії 50

445

Компанія Samsung Electronics представила нову серію 50, в яку увійшли широкоформатні моделі (BX2550, BX2350, BX2450) c діагоналлю екрана від 21,5 до 24 дюймів.

Моделі серії 50 відрізняються витонченим корпусом з товщиною всього 19 мм. Дизайнерська концепція нових моніторів Samsung — це контрастне поєднання аскетичною геометрії контурів, строгих ліній корпусу і стрімких форм V-подібної хромованою підставки. Сенсорні кнопки, висока якість матеріалів виконання і натуральний вугільно-чорний колір з ефектом глибини доповнюють елегантний зовнішній вигляд моделей. Крім того, дизайнери компанії подбали і про зворотній бік монітора, розробивши задню панель з об’ємним узором.

У моделях використовується технологія динамічної контрастності MEGA DCR, яка, аналізуючи кожен кадр, регулює рівень підсвічування. Це дозволяє поліпшити відображення сцен, що швидко міняються. Для того, щоб зображення було завжди в правильних пропорціях, інтелектуальна система управління автоматично визначає формат виведення на екран картинки і вибирає відповідний йому відеорежим.

В LED-телевізорах Samsung 50 серії реалізований ряд новітніх функцій і технологій, які також будуть застосовуватися і в інших розробках компанії. Ті користувачі, які будуть використовувати одну з моделей 50 серії в якості другого монітора, оцінять технологію Magic Return. Вона дозволяє в лічені секунди автоматично перенести всі ярлики і відкриті програми на первинний монітор при виключенні другого. Функція MagicAngle являє собою набір передвстановлених режимів для комфортного перегляду при різних кутах огляду.

Значно знизити витрата електроенергії дозволить функція Magic Eco. Натисненням однієї кнопки користувачі зможуть вибирати необхідний рівень енергоспоживання — 100% для максимальної продуктивності або 75% і 50% для економії енергії. Крім того, використання технології LED-підсвічування нової серії моніторів дозволило досягти 40% зниження енергоспоживання в порівнянні з традиційними РК-моніторами. Для фарбування корпусу не використовуються спреевые розпилювачі, а сам корпус виготовлений з матеріалів, придатних для повторної переробки.

Нові моделі LED-моніторів 50 серії з’являться на російському ринку в червні 2010 року за орієнтовною ціною 9,3 тис. рублів за модель з екраном 21,5 дюймів (BX2550), 11,4 тис. рублів за модель з екраном 23 дюйма (BX2350) і 13,2 тис. рублів за модель з екраном 24 дюйма (BX2450).