Samsung розширила лінійку ноутбуків серії R

451

Компанія Samsung Electronics оголосила про розширення лінійки ноутбуків серії R. Представлені моделі — R540 і R440 — виконані в корпусі з особливим покриттям, захищеним від подряпин і легких ударів. Ще більше цікавихнови на сайті http://lightdesign.od.ua

Корпус нових ноутбуків, виготовлений за технологією Samsung DuraCase, захищає технічні компоненти від ударів і струсів, забезпечуючи тривалий термін служби навіть при щоденному використанні.

Модель R540 представлена в темно-коричневому кольорі c двухтоновым візерунком, а також у варіанті зі світло-коричневим верхом, вкритим кристальним візерунком. Оригінально виглядає модель R440 з двома варіантами колірних поєднань: чорний / титанове срібло з візерунком «хвиля» і ліловий з візерунком «діамант».

Samsung R540 оснащений 15,6-дюймовим LED-екраном високої чіткості, а модель R440 — екраном високої чіткості з діагоналлю 14 дюймів.

R540 і R440 працюють тривалий час без підзарядки завдяки процесорам Intel Core i5.

Одна з ключових особливостей нових ноутбуків – графічні карти. ATI M92XTX, встановлена в моделі Samsung R540, і GeForce GT 320M в моделі R440 забезпечать роботу з тривимірним зображенням.

Крім того, Samsung R540 оснащений технологією AllShare. Вона дозволяє, використовуючи DLNA-з’єднання, створити домашню мережу між всіма сумісними пристроями, завдяки чому користувачі зможуть обмінюватися фотографіями і відео з цифровими камерами і мобільними телефонами або переглядати на екрані телевізора. А завдяки вбудованому Wi-Fi користувачі моделі R540 мають можливість швидко перемістити файли, фотографії або музику на інші комп’ютери та мобільні пристрої — це відмінне рішення для економії часу.

Ноутбуки R-серії оснащені програмним рішенням Samsung Recovery Solution, що дозволяє відновити персональні дані після випадкового видалення або вірусної атаки. Крім того, завдяки функції USB Sleep-and-Charge користувачі зможуть зарядити від ноутбука будь-який USB-пристрій, навіть якщо він вимкнений.

Нові ноутбуки Samsung R540 і R440 з’являться на російському ринку в серпні 2010 року за орієнтовною роздрібною вартістю 28 тис. і 26 тис. рублів відповідно.