Samsung С3300: доступний тачфон

412

Samsung Electronics додав у свою лінійку тачфонів доступну модель — Samsung C3300.


Samsung С3300

Новий тачфон С3300 являє собою бюджетну модель, проте вона відрізняється розширеними можливостями. Серед основних особливостей телефону –1,3-мегапіксельна камера, музичний плеєр і FM-радіо, а також користувальницький інтерфейс з віджетами і платформою для онлайн-спілкування.

У С3300 представлений новий інтерфейс, оптимізований для використання 2,4-дюймового сенсорного дисплея, – Touchwiz Lite 2.0. Він пропонує користувачеві до 7 робочих столів з полноэкранными віджетами і інтуїтивне меню формату 3×3 з інтерфейсом Cartoon UI для молодих користувачів. Крім того, споживачам пропонується браузер, сервіс SNS Link для миттєвого доступу до відомих соціальних мереж і універсальний чат-клієнт, що підтримує всі основні сервіси миттєвого обміну повідомленнями.

Завдяки звуковому процесору музичний плеєр цього апарату забезпечує чисте звучання. Для підключення навушників використовується 3,5 мм вхід. Для прослуховування великої музичної колекції, яка поміститься на карту пам’яті об’ємом до 8 Гб, новий тачфон оснащується потужним акумулятором (1000 мА/год).

Samsung С3300 дозволяє прослуховувати улюблені мелодії у фоновому режимі, паралельно використовуючи браузер або інші програми. Також у новий тачфон передбачено FM-радіо з підтримкою RDS і вбудована 1,3-мегапіксельна камера з функцією не тільки фото, але і відео.

На російському ринку доступний тачфон Samsung C3300 з’явиться в кінці червня за орієнтовною роздрібною ціною 4,5 тис. рублів.