Samsung випустив 12-мегапіксельну камеру PL90

263

Компанія Samsung Electronics представила 12,2-мегапіксельну камеру PL90, оснащену вбудованим USB-коннектором.


Samsung PL90

Вбудований USB-коннектор дає можливість швидко і легко поділитися вмістом фотокамери з друзями, рідними і близькими. Його програмне забезпечення Plug and Play через USB-порт автоматично встановить необхідну програму для перегляду на будь-який комп’ютер. Крім того, під час з’єднання коннектор також заряджає акумулятор фотокамери.

Камера PL90 створена на основі нової фірмової технології Smart Auto (Still&Movie). Завдяки функції Smart Auto нова фотокамера Samsung здатна миттєво визначити умови експозиції і автоматично переводить камеру у відповідний режим.

Samsung PL90 також оснащена системою Perfect Portrait, призначеної для отримання високоякісних портретів. Функція «Автопортет» дозволяє «автору» відійти і стати перед об’єктивом своєї фотокамери. При цьому фотокамера повідомить спеціальним звуковим сигналом, коли власник з’явиться в кадрі, а також налаштувати різкість. Функція «Детектор осіб» здатна одночасно визначити і розпізнати до 12 різних людських осіб. Новітній режим «Студія Краси» здатний додати яскравість і поліпшити цветокоррекцию під час зйомки, одночасно зменшуючи дефекти осіб на знімку. Крім того, камера PL90 миттєво реагує на інформацію, що з’явилася посмішку, вчасно роблячи знімок, і на закриті очі, затримуючи спуск. Для цього в камері передбачені особливі режими: «Детектор закритих очей» і «Детектор посмішки».

Нова камера володіє особливою інтелектуальною функцією Smart Album. «Розумний Альбом» камери PL90 дозволяє її власникові швидко відшукати потрібну фотографію, не вдаючись до утомительному перелистыванию всього вмісту. Достатньо лише ввести дату, час або хоча б колір того чи іншого знімка.

Samsung PL90
Samsung PL90