Samsung випустив дві компактні фотокамери WB210 і PL210

235

Компанія Samsung Electronics представила дві нові компактні фотокамери – WB210 і PL210. Дві ширококутні цифрові фотокамери з суперзумом мають стильний компактний корпус і новий інтерфейс Smart Access.


Samsung WB210

Потужний суперзум – об’єктив з 12х оптичним наближенням, встановлений в тонкому корпусі WB210 (товщина всього 22,4 мм), що забезпечує високу деталізацію віддалених об’єктів. 21 мм об’єктив відрізняється широким кутом огляду, що у поєднанні зі спеціальним режимом дозволяє робити панорамні або групові знімки навіть при невеликому наближенні.

Samsung WB210
Samsung WB210

Samsung WB210 оснащується потужною 14-мегапіксельною матрицею і великим 3,5 – дюймовим екраном з сенсорним управлінням і новітнім інтерфейсом Smart Access UI, що забезпечує простий та інтуїтивний доступ до функцій, як в сенсорному телефоні. Доповненням до розвиненого функціоналу камери стане можливість запису відео в HD-якості і система автоматичного розпізнавання осіб.

Samsung WB210
Samsung WB210

Для користувачів, які шукають просту і зручну камеру на кожен день, але при цьому забезпечує високу якість знімків, компанія Samsung запропонувала ще одну нову модель — PL210. Фотокамера характеризується 10х зумом і 27 мм ширококутним об’єктивом, що розміщені в корпусі, товщина якого складає всього 19,7 мм На задній панелі компактного корпусу знаходиться великий дисплей з діагоналлю 3 дюйми, який забезпечує чітке і деталізоване відображення знімків. Також як і WB210, фотокамера Samsung PL210 оснащується матрицею з роздільною здатністю 14 мегапікселів і можливістю запису відео в HD-якості.

Samsung PL210
Samsung PL210

Обидві камери пропонують користувачам наступне покоління художніх фільтрів — Smart Filter 2.0, які дозволяють надати знімку колорит або різноманітні ефекти без зайвих зусиль і спеціальних програм – редакторів. Оновлений набір фільтрів включає в себе ряд нових ефектів, таких як «м’який фокус» для пом’якшення зображення, ефект «напівтонового растра», «старий фільм» для знімків у стилі ретро і «кінофільм» для зйомки відео.

Новітній фірмовий інтерфейс Smart Access UI дозволяє не тільки з легкістю керувати елементами меню, оформленого в стилі іконок смартфона, але і перегортати фотографії, а також виставляти налаштування знімка одним дотиком до сенсорного екрану.