Samsung випустив дві захищені цифрові камери ES73 і WP10

268

Компанія Samsung Electronics представила дві нові моделі з лінійки 2010 року—12-мегапіксельні ES73 з міцним корпусом і WP10 c водонепроникним корпусом.


Samsung WP10

Нова тонка камера Samsung WP10 була розроблена спеціально для використання під водою, і завдяки підвищеної світлочутливості знімки будуть виходити яскравими на глибині до 3 м. Спеціальний режим для підводної зйомки Aqua Mode автоматично вибудує параметри.

Цифрова камера Samsung WP10 може похвалитися 5х оптичним зумом і цифровий стабілізацією зображення. Крім того, WP10 оснащена яскравим 2,7-дюймовим TFT РК-дисплеєм. Крім зйомки фотографій, користувачі також можуть записувати і підводне відео у форматі високої чіткості (720p), при цьому також діє система стабілізації. Забезпечити ще більшу зручність покликана технологія розпізнавання умов зйомки Smart Auto (Still&Movie), яка автоматично налаштовує параметри як для зйомки фото, так і відео для досягнення найкращих результатів.

Важливі частини корпусу цієї камери, включаючи підставу, кнопки і область по периметру 2,7-дюймового TFT-дисплея (230 тис. пікселів), покриті прогумованим матеріалом, що захищає від пилу, грязі чи піску.

Samsung ES73
Samsung ES73

МодельЅамѕипд ES73 має зовнішній 27 мм ширококутний об’єктив з 5х збільшенням. Нова цифрова камера здатна записувати відео у форматі VGA, а також оснащена технологією автоматичної настройки параметрів зйомки Smart Auto і просунутим режимом Smart Night, який дозволяє уникнути пересвічування нічних знімків зі спалахом.