Samsung випустив планшетний компютер Galaxy Tab

451

Компанія Samsung Electronics оголосила про випуск планшетного комп’ютера Samsung Galaxy Tab (модель GT-P1000). Працює на базі нової операційної системи Google Android 2.2, Samsung Galaxy Tab є першим планшетним пристроєм компанії.


Samsung Galaxy Tab

Новинка має яскравий 7-дюймовим дисплеєм. Крім того, можна спілкуватися за допомогою електронної пошти, голосових і відеодзвінків, SMS/MMS повідомлень або соціальних мереж завдяки оптимізованому інтерфейсу.

Планшет Samsung Galaxy Tab — новий тип пристрою для компанії. 7-дюймовий TFT РК-дисплей буде зручний для перегляду фільмів, фотографій, читання електронних книг або роботи з документами. Завдяки компактним розмірам і малій вазі (380 г), планшет зручно брати з собою в дорогу. Підтримка популярної технології Adobe Flash Player 10.1 в Galaxy Tab дозволяє з комфортом переглядати інтернет-сторінки і використовувати сучасні веб-додатки.

Фірмовий додаток Readers Hub для читання електронних книг пропонує доступ до цифрової бібліотеки, яка містить як класичні твори всесвітньо відомих авторів, так і останні бестселери, а також різну довідкову літературу. Додаток Media Hub відкриває користувачам світ кіно, а Music Hub) надає доступ до широкої колекції музичних файлів.

Новий планшет від Samsung відрізняється підтримкою 3G HSUPA, 802.11 n Wi-Fi, і Bluetooth 3.0. Для голосової телефонії в Samsung Galaxy Tab передбачений гучний зовнішній динамік для розмов вдома або в офісі і можливість підключення Bluetooth гарнітури. Працюючи на процесорі Cortex-A8 з тактовою частотою 1 ГГц, новий планшет Galaxy Tab впорається із завданнями різної складності. Завдяки підтримці Full HD відео та безлічі різних кодеків (DivX, XviD, MPEG4, H. 263, H. 264 та ін) планшетний комп’ютер запропонує користувачам широкі можливості для перегляду відео.

Крім вбудованої фронтальної камери для 3G-відеоконференцій, новий планшет також забезпечений більш потужною камерою, розміщеної на задній панелі пристрою.