Samsung випустив продуктивний ноутбук R590

555

Компанія Samsung Electronics розширила лінійку ноутбуків серії R флагманською моделлю R590. Новий ноутбук R590 ідеально підійде для перегляду відео високої чіткості(HD), прослуховування музики, нових 3D-ігор, редагування фотографій, занять або для серфінгу в інтернеті.


Samsung R590

Екран з діагоналлю 15,6 дюйма підходить як для перегляду потокового відео, так і для роботи з документами або спілкування в соціальних мережах.

Оснащений процесором Intel Core i5, ноутбук R590 відрізняється оптимальною продуктивністю, розподіляючи свою потужність на ті програми, які використовуються в даний момент. Функція Intel Turbo Boost дозволить натисненням однієї клавіші включити режим максимальної продуктивності для одночасного вирішення безлічі завдань. Новий ноутбук також оснащений потужною графічною картою Nvidia GeForce GT 330M c виділеної відеопам’яттю 1 Гб.

Модель R590 оснащується фірмовою технологією Samsung AllShare, яка дозволяє передавати і транслювати відео, музику і фотографії і керувати будь-якими DLNA-сумісними пристроями Samsung, включаючи цифрові камери, мобільні телефони і смартфони, а також телевізори високої чіткості. До того ж завдяки цій технології можна відтворювати HD-контент з ноутбука на телевізор або на будь-якому іншому пристрої Samsung без підключення будь-яких додаткових проводів.

Samsung R590 оснащений спеціальним USB-портом Sleep-and-Charge, що дозволяє заряджати мобільні пристрої, навіть якщо ноутбук вимкнений. Функція SuperSilent дає можливість перевести пристрій в режим безшумної роботи, що буде корисно, наприклад, на нарадах чи лекціях.

Нові ноутбуки R серії оснащуються встановленим програмним забезпеченням Samsung Recovery Solution, забезпечує резервне копіювання важливої інформації.

Samsung R590 буде доступний на російському ринку в липні 2010 року за орієнтовною вартістю від 30 тис. рублів.