Samsung випустив проектор з над процесором

485

Samsung Electronics і NetLogic Microsystems оголосила про використання процесора NetLogic Au1250 з лінійки сверхэнергоэкономичных процесорів Ultra Low-Power Alchemy у новій моделі мережного проектора Samsung SP-L305, розробленого для невеликих і середніх організацій.


Samsung SP-L305

Проектор Samsung SP-L305 з яскравістю 3000 люменів і роздільною здатністю XGA дозволяє працювати з відео, аудіо, фото або документами з високою якістю зображення і глибиною кольору. Він відрізняється розвиненими мережевими можливостями і дозволяє користувачам віддалено керувати їм за допомогою корпоративної мережі. Крім того, модель SP-L305 дає можливість відображати контент з різних джерел: комп’ютерів, портативних медіаплеєрів або USB флеш-пам’яті, завдяки підтримці різних стандартів підключення, в тому числі D-Sub, S -Video, HDMI, DVI і USB. Проектор Samsung оснащується інтегрованими двоканальними стереодинаміками, пятиполосным еквалайзером, ручними налаштуваннями фокусування і зума. Модель SP-L305 підтримує такі формати медіафайлів, як MPEG4, Xvid, WMV9, Mpeg і MP3.

Енергоефективні процесори NetLogic Microsystems Au1250 відрізняються високопродуктивної п’ятирівневою конвеєрної архітектурою, що працює на частоті 700 МГц. Система апаратного прискорення Media Acceleration Engine оптимізує роботу з такими стандартами, як H. 264, MPEG 1/2/4, DivX, XviD, WMV9 і VC-1.