Samsung випустив версію Galaxy Tab з Wi-Fi

440

Компанія Samsung Electronics представив Wi-Fi версію свого популярного планшетного комп’ютера Galaxy Tab. Новий пристрій з’явиться на світовому ринку в першому кварталі 2011 року.

Оснащений 7-дюймовим TFT-дисплеєм з роздільною здатністю 1024х600, планшет Samsung працює на сучасній платформі Android 2.2 Froyo від Google. Компактний і легкий пристрій важить трохи більше 350 грам і товщину всього 12 мм.

Galaxy Tab

Внутрішня пам’ять пристрою становить значні 16 Гб, які легко розширюються до 48 Гб за допомогою MicroSD карти (підтримка карт до 32 Гб). Samsung Galaxy Tab також підтримує технологію Adobe Flash Player 10.

Galaxy Tab

Девайс також оснащується двома камерами: основний 3-мегапіксельною для фотографій і відео, а також фронтальною 1,3-мегапіксельною для відеодзвінків і конференцій.

Платформа Android 2.2 пропонує користувачам Galaxy Tab безліч зручних і безкоштовних додатків прямо з коробки. Так, пристрій відрізняється передвстановленою навігацією Google Maps Navigation beta і додатком для роботи з доповненою реальністю Google Goggles. Крім того, користувачам відкриті для завантаження і покупки сотні тисяч додатків в магазинах Android Market і Samsung Apps. Так само як і смартфон Galaxy S, планшет від Samsung дозволяє об’єднати всі контакти з соціальних мереж, інтернет-месенджерів та записної книги в одному зручному додатку Social Hub.

Додаток також виконує функції універсального органайзера, поєднуючи в собі різні веб-календарі (наприклад, Календар Google) і події з соціальних сервісів.

Додаткові особливості Samsung Galaxy Tab:

  • Сервіс Daily Briefing — забезпечує швидкий і зручний доступ до зведень погоди, новин, курсам валют/акцій і таблиць.
  • Розширення обсягу пам’яті — пристрій дозволяє розширювати обсяг внутрішньої пам’яті завдяки підтримці карт формату MicroSD, об’ємом до 32Гб. Це дає можливість зібрати колекцію фотографій, відео або музики в зручному мобільному пристрої.
  • Технологія Allshare разом з DLNA — дозволяє обмінюватися і транслювати зображення, музику і відео по бездротового зв’язку на всі сумісні DLNA-пристрою (телевізори, ноутбуки, монітори, фоторамки тощо).
  • Редактор документів — дозволяє переглядати, редагувати і працювати з будь-якими офісними форматами документів, включаючи Word, Excel, Powerpoint і PDF.
  • Потужний акумулятор 4000 мА/год — акумуляторна батарея великої ємності забезпечує тривалий час автономної роботи при високій навантаженні (перегляді відео, обмін інформацією або інтернет-серфінг).