Samsung Wave II — новий смартфон на платформі bada

369

Компанія Samsung Electronics оголосила про випуск нового смартфона Samsung Wave II (модель GT-S8530), побудованого на останній версії фірмової відкритої платформи bada 1.2.


Samsung Wave II

Samsung Wave II оснащений широкоформатним 3,7-дюймовим TFT-LCD екраном (480×800 пікселів, 16 млн. кольорів). Новинка підтримує безліч форматів відео, тому користувачі зможуть завантажувати фільми на телефон без попереднього декодування. Можливість запису в HD-якості гарантує, що всі збережене відео буде відрізнятися чіткої і якісною картинкою.

Новий смартфон Samsung Wave II оснащується вбудованою платформою Social Hub, що дозволяє користувачам постійно бути на зв’язку, переглядаючи події і повідомлення з телефонної книги, соціальних мереж, інтернет-месенджерів і електронної пошти з однією загальною сторінки. Wave II можна налаштувати в залежності від власних уподобань, завантаживши програми та ігри з фірмового сервісу Samsung Apps. Функція Trace від розробника t9 пропонує швидкий і простий спосіб набору тексту, у порівнянні зі стандартним вводом. Досить безперервно провести пальцем по віртуальній клавіатурі, і інтелектуальний текстовий процесор автоматично запропонує користувачам можливе слово. Телефон має 1ГГц процесор, 5-мегапіксельну камеру з автофокусом і LED-підсвічуванням, 3.5 мм аудіо. Розміри моделі – 123,9×59,8×11,8 мм, вага – 135 р.

Новий смартфон Samsung Wave II буде доступний на російському ринку в листопаді 2010 року за орієнтовною роздрібною ціною 20 тис. рублів.