Samsung Wave: смартфон на фірмовій платформі bada

548

Компанія Samsung Electronics оголосила про випуск нової моделі смартфона Samsung Wave (S8500). Це перше мобільний пристрій, випущене на фірмовій відкритій платформі для мобільних пристроїв Samsung Bada.


Samsung Wave

Представлений смартфон відрізняється реалістичною картинкою 3,3-дюймового Super AMOLED-дисплея, розвиненими соціальними функціями нової платформи Social Hub і інтуїтивним, налаштованим інтерфейсом TouchWiz 3.0. Завдяки інтегрованому високочастотній процесора Samsung Wave забезпечує швидку роботу з безліччю завдань одночасно, що робить нову модель відмінним мультимедійним пристроєм. Новий смартфон Samsung Wave буде доступний у продажу з квітня 2010 року.

Samsung Wave
Samsung Wave

Дисплей, встановлений в смартфоні Samsung Wave, є першим у світі, виконаним за технологією Super AMOLED; він допомагає отримати максимально реалістичне зображення. Super AMOLED-дисплей забезпечує набагато більшу яскравість і чіткість картинки в порівнянні з AMOLED-дисплеєм. Крім цього, екран відрізняється високим WVGA-дозволом (800×480 пікселів) і природними кольорами завдяки застосуванню технології mDNIe, яка раніше показала свої переваги в моделях ЖК – і LED-телевізорів Samsung.

Завдяки широкому куту зору і сверхбыстрому часу відгуку дисплей смартфона Samsung Wave дозволяє переглядати фотографії і відео з високою якістю зображення.

Samsung Wave
Samsung Wave

Інтегрована платформа Social Hub була розроблена для того, щоб об’єднати в одній програмі всі популярні інтернет-сервіси, поштові служби, служби миттєвих повідомлень і соціальні мережі. А завдяки новому інтерфейсу TouchWiz 3.0 спілкування з друзями, управління своїми контактами і нотатки в календарі стане ще зручніше і приємніше. Платформа Social Hub дозволяє одержувати і відправляти повідомлення електронної пошти, редагувати календар і переглядати події в соціальних мережах в режимі реального часу.

Завдяки новому власного інтерфейсу TouchWiz 3.0 користувачі отримали велику кількість різних варіантів настройки меню і елементів основного екрана. Для тих користувачів, кому потрібен постійний доступ до соціальних мереж, новий інтерфейс дозволяє розміщувати на основному екрані панелі таких соціальних мереж, як Twitter, Facebook, а також багатьох інших відомих сервісів. Крім того, на основний екран інтерфейсу користувачі зможуть додавати вподобані фотографії або музичний плеєр з улюбленою музикою, а також помістити часто використовувані програми в панель швидкого запуску.

Новий користувальницький інтерфейс TouchWiz 3.0, відрізняючись інтуїтивно зрозумілим сенсорним управлінням, має розширений набір функцій, серед яких керування функціями телефону за допомогою рухів, інтелектуальна розблокування і можливість додавання віджетів на основний екран.

Samsung Wave оснащений високопродуктивним 1 ГГц процесором. Обтічна безшовна конструкція корпусу і кришталеве загартоване захисне скло також відрізняють новий смартфон Samsung Wave. Завдяки спеціальному покриттю корпусу на поверхні не залишаться відбитки пальців.

Підтримка мультиформатних кодеків DivX і Xvid і 5.1-канального об’ємного звуку перетворює новий смартфон персональну розважальну систему, а можливість запису і декодування HD-відео робить телефон відповідним пристроєм для зйомки і перегляду відеозаписів. Крім цього, смартфон Samsung Wave, першим у світі, має можливість підключення по протоколу Bluetooth 3.0 і Wi-Fi 802.11 n.

Нова фірмова платформа Samsung Bada дозволяє з легкістю завантажувати і встановлювати програми через інтернет з сервісу Samsung Apps. Цей сервіс надає доступ до бази ігор, навігаційних засобів, електронних книг, а також до додатків соціальних мереж і різним іншим.

Модель має 5-мегапіксельну камеру з LED-спалахом, 2 Гб пам’яті плюс слот для microSD. Розміри телефону Samsung Wave – 118x56x10,9 мм.