Scher-Khan Media One: нова автомобільна охоронна система

502

Компанія «МЕГА-Ф» повідомила про надходження в продаж нової автосигналізації з двостороннім зв’язком і функцією автозапуску двигуна Scher-Khan Media One.


Scher-Khan Media One

Scher-Khan Media One забезпечує запуск двигуна по команді з брелока або зовнішнього пристрою і автоматично по таймеру у встановлений час. В якості умов для запуску двигуна можна задати певну температуру або зниження напруги акумуляторної батареї. При цьому всі можливості автозапуску успішно реалізуються на автомобілях з будь-якими типами двигунів і коробок передач.

Відмітні особливості новинки –стабільність симетричної зв’язку, висока дальність дії до 2 км і криптостійкості. Все це – завдяки динамічному алгоритмом подвійного кодування радіосигналу Magic Code Pro, мінливого з кожним натисканням кнопки брелока і забезпечує надійний захист автомобіля в разі спроби сканування або перехоплення коду. Даний алгоритм розроблений виключно для автосигналізації Scher-Khan. Працює Media One на нетиповою для автосигналізацій радіочастоті 868 МГц, а передача даних здійснюється за допомогою частотної модуляції, що робить сигнал стійким до завад і захищеним від існуючих пристроїв інтелектуального злому.

Scher-Khan Media One комплектується багатофункціональним чотирикнопковим брелоком-комунікатором з OLED-дисплеєм, що відображає 65 тис. квітів. Брелок виконаний з високоміцних матеріалів і зовні більше схожий на мініатюрний мобільний телефон. Його меню керування представлено у вигляді барвистої анімації з російськомовними підказками, що забезпечує інтуїтивно зрозуміле керування системою і зручний доступ до програмування всіх функцій. Кожна команда брелока і спрацьовування конкретної зони охорони супроводжується відповідною анімаційної картинкою на дисплеї, тому власник завжди буде проінформований про сотоянии автомобіля, що охороняється.

Живлення брелока-комунікатора здійснюється від вбудованого акумулятора, якого вистачає більш ніж на два тижні щоденного користування автомобілем. Заряджати акумулятор брелока можна від мережі напругою 220 В або 12 В, при цьому автосигналізація вже комлектуется двома зарядними пристроями: для стандартної разетки і для гнізда прикурювача автомобіля. Також в комплект поставки Media One входить компактний брелок однобічного зв’язку та все необхідне для монтажу та інсталяції системи на автомобіль.

Для захисту від розбійного нападу і насильницького заволодіння транспортним засобом у системі передбачена функція JackStop. Даний режим підвищує безпеку водія і знижує ймовірність викрадення з-за різноманітності варіантів активації, у тому числі імітують технічну несправність. Крім того, система надає можливість програмування автоматичного закривання дверних замків тахометричним сигналу запущеного двигуна, що дозволяє убезпечити водія і пасажирів від дій зловмисників.

У автосигналізації надана функція PIN-коду зняття з охорони, що дозволяє запобігти викрадення, що здійснюється за допомогою крадіжки брелока. При активації цієї функції після натискання на кнопку брелока «зняття з охорони» система повідомить про перехід в режим очікування введення PIN-коду, відомого тільки власнику. Таким чином, автомобіль відкриється і розблокується лише після того, як охоронна система отримає унікальну послідовність сигналів, що відповідає цифрам на кнопках брелока.

Серед додаткових переваг системи можна назвати можливість перемикання брелока для управління другим автомобілем, захист від несанкціонованого прописування додаткових брелоків, а також використання індивідуальних секретних кодів для зняття і постановки системи на охорону без брелока і ключів через датчик виклику на лобовому склі.

Для автомобілів з турбованим двигуном передбачена функція «Інтелектуальний турботаймер». В залежності від інтенсивності руху перед зупинкою система автоматично встановлює необхідний час роботи двигуна після вимикання запалювання, що дозволяє значно збільшити ресурс турбіни.