Сенсорний моноблок Fly E160 для молодих користувачів

198

Fly представив новий моноблок Fly E160 з сенсорним дисплеєм і підтримкою двох SIM-карт в режимі очікування. Телефон представлений в білому і глянсовому чорному кольорах з металевої лінією окантовки. Fly E160 буде доступний в кінці липня за рекомендованою ціною 4,2 тис. рублів.


Fly E160

Fly E160 надає можливості для спілкування в соціальних мережах і серфінгу в інтернеті. Fly E160 підтримує JAVA, в ньому встановлені сервіси миттєвих повідомлень, соціальних мереж iDeaWidgets і інтернет–браузер opera mini. Завдяки Nimbuzz і iDeaWidgets ви зможете спілкуватися в мережі з друзями по Skype, ICQ, GoogleTalk, Windows Live Messenger (MSN), Yahoo IM, Twitter, AIM, Facebook, MySpace, Вконтакте, Однокласниках і т. д.

Fly E160
Fly E160

Для віртуального спілкування в моделі Fly E160 передбачений E-mail клієнт, модель працює в EDGE, WAP, GPRS, Bluetooth 2.0.

Передбачені вбудована фотокамера з роздільною здатністю 2 мегапікселя, аудіоплеєр з 3,5 мм роз’ємом і відеоплеєр. Аудіо та відео файли можна зберігати на карті пам’яті MicroSD об’ємом до 16 Гб.

Вбудований аудіоплеєр може відтворювати музику 9 годин безперервно, акумулятор здатний підтримувати заряд до 4 годин в режимі розмови і до 400 годин в режимі очікування.

Fly E160 оснащений органайзером з широким набором функцій, телефонною книгою з пам’яттю на 500 номерів і додатковою пам’яттю двох SIM-карт.