Ще краще зеленого: samsung galaxy s22 ultra з’явився на рендерах в червоному кольорі, і він просто вау!

32

Днями видання letsgodigital опублікувало рендери майбутнього флагмана galaxy s22 ultra (або galaxy s22 note) в зеленому кольорі. І якщо ви тоді подумали, що краще і не придумаєш — ловіть зображення смартфона в червоному забарвленні.

Ось яким він буде

Про те, що samsung galaxy s22 ultra буде доступний в червоному кольорі, було відомо давно, але тільки зараз стало зрозуміло, який саме це буде відтінок. За інформацією інсайдера йогеша брара (yogesh brar), samsung використовувала колір з кодом #b61919. Дизайнер technizo concept оперативно візуалізував його, причому йогеш підтвердив, що створені зображення відповідають тому, що він бачив.

Нагадаємо, південнокорейська компанія вже випускала galaxy s8 і s9 в кольорі burgundy red, але він був більш темним. Після цього були випущені моделі galaxy s10 cardinal red, galaxy s20 fe у версії cloud red, а також galaxy s21 в кольорі phantom red. Але до цих пір жодна модель ultra не випускалася в червоному кольорі.

Крім зеленого і червоного кольорів, galaxy s22 ultra також вийде в класичних кольорах — чорному і білому. Також очікується, що навесні samsung випустить кілька додаткових кольорів і / або моделей limited edition.

доповнено. поки ми писали цю новину, хлопці з letsgodigital встигли представити рендери ще однієї забарвлення, яка стане вже п’ятою за рахунком. Це колір turkish rose, який представляє з себе якусь суміш з рожевого і бузкового.

А вам яке забарвлення більше до душі?

Джерело: letsgodigital 1, 2

Для тих, хто хоче знати більше: