Ще одна стаття економії

480

Купуючи побутову техніку, будь то пральні машини або холодильники, багато покупці думають не толкло про своє зручність, але й про економію. Переглядаючи каталог, який пропонує їм інтернет-магазини холодильників або телевізорів, вони віддають перевагу моделям низької і середньої цінової категорії. Однак не варто забувати про те, що не тільки покупка побутової техніки пов’язана з витратами, але і її експлуатація. І найочевидніший серед цих витрат – витрати електроенергії. Так, побутовий холодильник витрачає не так багато електроенергії. Однак у довгостроковій перспективі навіть кілька кіловат, помножені на багато місяців і років, складають досить вражаючу економію.

Будь-опис моделі холодильників, які представляє своїм покупцям інтернет-магазин холодильників, обов’язково буде включати в себе таку інформацію, як клас енергоспоживання. Практика показує, що на цей показник російські покупці майже не звертають уваги. А ось для європейських або японських покупців, які купують пральні машини або холодильники, він може виявитися вирішальним фактором вибору. Адже саме клас енергоспоживання, який позначається маркуванням А, В та ін., буде впливати на те, які витрати доведеться нести при експлуатації агрегату. Як правило, відомості про клас енергоспоживання вказуються на етикетці, що більшість виробників наносять на свої вироби, а також в його паспорті.

Класи енергоспоживання можна представити наступним чином: з A до C – економічні моделі, клас D – середній рівень енергоспоживання, клас Е – високий витрата електрики, і клас G – дуже високий витрата. Деякі виробники розширюють рамки цієї класифікації. Так що ті, хто відвідує звичайний або інтернет-магазин холодильників, можуть не дивуватися, побачивши у продажу моделі з маркуванням A+ або A Super – подібні моделі відрізняються високою економічністю.

Варто зауважити, що в багатьох країнах економія споживання енергії є державною політикою, і продаж виробів класу D просто заборонена.

Як відомо, електроенергія в нашій країні поки не дуже дорога. Варто дбати про енергоспоживання, купуючи пральні машини або холодильники? Більшість росіян виходять з передумови, що економія ніколи не буває зайвою. До того ж, економічні моделі, на виробництво яких орієнтовані сьогодні багато компаній, відрізняються ще і високою функціональністю.

*На правах реклами