Що таке бізнес-сайт?

4-7-2019

Бізнес сайт-це продуктивне рішення для фірм і компаній, що бажають об’єднати в одному сайті всю інформацію про організацію, як для клієнтів, так і для своїх співробітників.


Бізнес сайт володіє широкими можливостями для розміщення та управління інформаційними матеріалами. Веб-сайти цього типу орієнтовані на ефективне представлення продукції або послуг, з використанням різних функціональних модулів, які також дозволяють якісно оптимізувати веб-сайт для пошукового просування.

Хочу порекомендувати смотреть

Сайти розроблені на основі системи управління контентом CMS розширює можливості користувача, як з точки зору обслуговування ресурсу, так і з точки зору можливості модернізації.

Бізнес-Сайт може як володіти системою управління, так і бути побудований на базі простих html-шаблонів, що не дає можливість повноцінно управляти даним сайтом. Студія WEBReal пропонує розробку бізнес-сайту з системою управління контентом.

Що включено в бізнес-сайт?
7-15 сторінок інформації
Каталог послуг \ продукції
Фотогалерея \ портфоліо
Форма зворотного зв’язку, форма замовлення
Контакти, адреси, карта проїзду
Система управління сайтом
Лічильники відвідуваності
Приклади розроблених бізнес-сайтів→ ЗАМОВИТИ від 170 $
Сайт — це інструмент, здатний приносити прибуток. Краса сайту, гарний дизайн сайту і прибуток — не одне і те ж. Бізнес-сайт повинен вирішувати будь-яку проблему бізнесу, наприклад, отримання нових клієнтів \ прибутку.

З чого почнеться створення Вашого бізнес-сайту?
Вам доведеться дати короткий, але ємний Опис компанії, товарів і послуг, які вигідно і необхідно продавати.
Після аналізу ваших конкурентів, підрахуємо, скільки буде коштувати просування ваших послуг і товарів. Тут же можна порахувати економічну доцільність майбутнього проекту.
Визначення та узгодження необхідної структури сайту і унікального дизайну.
Розрахунок і узгодження обсягу робіт. Розробка сайту.