Широкоформатні принтери Epson Stylus Pro 7700/9700

499

Компанія Epson представила два нових професійних принтера Epson Stylus Pro 7700/ 9700 з шириною друку 24 і 44 дюйма відповідно.


Epson Stylus Pro 7700

Epson Stylus Pro 7700/ 9700 відрізняються високою швидкістю друку, що досягається завдяки новій 10-канальної друкуючій голівці Epson MicroPiezo TFP, а також сучасним системам стиснення і відновлення, які прискорюють обмін даними під час друку. Нова друкуюча головка Epson MicroPiezo TFP відповідає також за високу точність друку. Мікрокраплі розміром 3,5 піколітрів дозволяють точно відтворити найтонші лінії та дрібні деталі.

Набір пігментних чорнила Epson UltraChrome VM включає в себе чорнило Vivid Magenta, які забезпечують високоякісну передачу кольору і широкий колірний обхват, особливо в області синіх, пурпурних, червоних і оранжевих відтінків. Набір Epson UltraChrome VM містить два види чорних чорнил – для друку на глянсових і матових носіях. Картриджі з двома видами чорних чорнил встановлюються одночасно, і принтер автоматично вибирає чорнило, найбільш підходящі для кожного конкретного матеріалу. Це дозволяє домогтися максимальної якості на будь-якому типі носія, будь то фотопапір з покриттям, полотно або тонка матовий папір для друку графіки. Таким чином, при чотириколірної системі друку на принтері встановлюються 5 картриджів – з блакитними, пурпуровими, жовтими, чорними і матовими чорними чорнилами. Універсальність і високі показники якості дозволяють використовувати Epson Stylus Pro 7700/ 9700 як для технічної, так і для художнього друку – у великих компаніях, рекламних агентствах, друкованих салонах.

У моделях Epson Stylus Pro 7700/ 9700 були оновлені практично всі функціональні елементи: нова система завантаження рулонів паперу, новий різак, нова приймальня кошик, великий кольоровий ЖК-екран. Нові функції дають змогу спростити та скоротити процеси друку і зробити їх максимально гнучкими. Нова система завантаження рулонів без валу спрощує процес заміни паперу і займає менше місця. Цей механізм дозволяє працювати з матеріалами будь-якого типу, розмірів і натягу. Функція автоматичного вирівнювання папери економить час друкаря, а нова, більш міцна, система різання паперу в лічені секунди обрізає будь-який тип паперу, включаючи полотна. На яскравому кольоровому РК-дисплеї, розміщеному на панелі управління, що відображає всі параметри роботи принтера: від рівня чорнила до різання паперу і скасування операції друку. Функція друку штрих-кодів дозволяє відстежувати наявність матеріалу і усувати помилки, пов’язані з його нестачею.

Інтелектуальні програмні засоби забезпечують максимальну ефективність принтерів Epson Stylus Pro 7700/ 9700 за рахунок засобів контролю всіх параметрів друку та оптимізації робочих процесів. Новий інтуїтивно зрозумілий драйвер принтера простий у застосуванні і допускає настройку на різних інформаційних рівнях з використанням різних параметрів друку та матеріалів. В комплекті до Epson Stylus Pro 7700/ 9700 поставляються також драйвери підтримки інтерфейсу AutoCad HDI, збільшують швидкість і точність друку проектних робіт.

Службова програма Epson CopyFactory дозволяє одним натисканням кнопки виконувати сканування і збільшення документів невеликого розміру, при цьому якість зображень зберігається, а необхідність зберігання файлів великого обсягу виключається. Воно також підтримує такі функції, як автоматичне коректування зрушень, відповідність кольорів і накладення тексту.

Рекомендовані роздрібні ціни на Epson Stylus Pro 7700 і 9700 складуть 109 тис. рублів і 215 тис. рублів відповідно.