Sony випустила фотокамери з технологією Translucent Mirror Technology

264

Компанія Sony оголосила про випуск перших цифрових фотокамер, що підтримують технологію Translucent Mirror Technology. Серед представлених моделей – a55 і a33. Технологія Translucent Mirror Technology передбачає використання напівпрозорого дзеркала, яке ділить світловий потік між основним датчиком зображення і окремим фазовим автофокусом.


Sony a33

Перша фотокамера a55 має матрицю дозволом 16,2 мегапікселя, друга a33 – матрицю з роздільною здатністю 14,2 мегапікселя. Завдяки швидкій 15-точкової системи автофокусування новинки здатні здійснювати швидкісну зйомку зі швидкістю 10 кадрів в секунду.

Sony a55
Sony a55

Отримані зображення можна подивитися на 3-дюймовому що обертається на 270 градусів РК-екрані. За словами розробників, за допомогою камери можна записувати відео, при цьому навіть рухомі об’єкти будуть залишатися різкими. У фотокамерах використаний сенсор великого розміру Exmor APS HD CMOS, який дозволяє отримувати не тільки знімки високої роздільної здатності, але і записувати відео стандарту Full HD. Завдяки технології Translucent Mirror Technology спостерігати за об’єктом, який записується на відео, тепер можна через видошукач прямо під час запису.

Sony a55
Sony a55

Сумісні моделі з великою кількістю змінних об’єктивів під байонет типу A.

В обох камерах є функція 3D Sweep Panorama. а55 також має вбудований датчик GPS, що дозволяє ставити геотегі на знімки і відео.

a55 і a33 підтримують карти пам’яті Memory Stick PRO Duo і SD. Чутливість моделей досягає 25600 одиниць ISO (при використанні режиму Multi-frame Noise Reduction). В продажу камери з’являться у вересні 2010 року.