Старт раннього доступу back 4 blood

17

Фанати left 4 dead нарешті можуть видихнути спокійно. Багаторічне очікування нарешті закінчено, нехай і не в тому вигляді, в якому хотілося б багатьом. Замість офіційного продовження геймери отримали замінник у вигляді дуже схожої гри, яка носить гучну назву back 4 blood.

Звичайно, офіційний сиквел, що зберіг офіційне ім’я і приналежність до всесвіту, був би куди приємніше. Але вибирати геймерам цього разу не доводиться і залишається задовольнятися лише тим, що є в наявності.

Втім, back 4 blood виглядає не так вже й погано. Гра пропонує класичний ігровий процес, пов’язаний з виконанням завдань за допомогою виживання серед орд злісних зомбі. Різноманітність озброєння, різні класи ворогів і командна взаємодія додається. Все як в старі добрі часи.

Причому на етапі відкритого бета-тестування пограти можуть абсолютно всі бажаючі, переглянувши годину трансляцій гри на twitch. Це призвело до очікуваного результату, вивівши проект на перші місця переглядів. Залишається сподіватися на те, що сама якість гри виправдає високі очікування.