SteelSeries представив ігрову периферію з символікою StarCraft II: Wings of Liberty

402

Компанія SteelSeries оголосила про випуск ігрової периферії з символікою StarCraft II: Wings of Liberty для геймерів.

SteelSeries представляє ігровий комплект StarCraft II Limited Edition Zboard, що включає базу SteelSeriez Zboard з програмним забезпеченням Z Engine II, а також блоки клавіш Zboard Standard QWERTY Keyset для щоденного використання і Limited Edition Zboard Keyset (StarCraft II). Блок клавіш для StarCraft II, прикрашений графікою з гри, забезпечує швидкий доступ до ігрових команд, у тому числі до унікальних особливостей кожної раси. Програмне забезпечення Z Engine II дозволяє користувачам перепризначити всі клавіші на свій смак.

Обмежений тираж килимків для миші Qck доповнює лінійку аксесуарів SteelSeries StarCraft II. Всього випущено чотири килимка: SteelSeries Limited Edition QcK Tychus Findlay, Marauder, Marine і Kerrigan vs. Zeratul з зображеннями террана-піхотинця, важкої штурмової піхоти терранов і битви легендарних героїв Керріган і Зератула. Всі килимки зроблені з якісного тканинного матеріалу з поліпшеною текстурою для комфортної гри протягом багатьох годин.

Рекомендована вартість StarCraft II Limited Edition Zboard і килимків QcK Limited Edition з символікою StarCraft II — 2730 і 700 рублів відповідно. Новинки з’являться в роздрібному продажі в серпні 2010 року.