SteelSeries випустила гарнітуру для консолі Xbox 360

491

Компанія SteelSeries оголосила про вихід на російський ринок аудіопристроїв, розроблених спеціально для консолі Xbox 360: стіна Spectrum 5xb і 4xb.


SteelSeries Spectrum 5xb

Обидві гарнітури вміють добре позиціонувати звук. Це дозволяє геймеру краще орієнтуватися у просторі та визначати розташування інших гравців. Звуки кроків, зазвичай заглушає глибокими басами від вибухів або бесідою в ігровому чаті, будуть виразно чути навіть в запалі боротьби. Крім того, користувачі зможуть роздільно регулювати рівень гучності в навушниках і мікрофоні.

SteelSeries Spectrum 4xb
SteelSeries Spectrum 4xb

У гарнітур SteelSeries Spectrum 5xb і 4xb є ряд особливостей, які покликані збагатити звукові відчуття геймера. Технологія SteelSeries LiveMix дозволяє натисненням однієї кнопки включати оптимізацію накладення голоси інших гравців на звуки і музику в грі. В результаті гравець чує чужі слова більш чітко навіть на тлі звуків пострілів і вибухів, при цьому не потрібно періодично підвищувати гучність в навушниках і ризикувати своїм слухом.

Гарнітура SteelSeries Spectrum 5xb і 4xb можна підключити як до комп’ютера, так і до консолі Xbox 360. Амбушюри великого розміру покриті тканиною, мають зручну посадку і не спотворюють звук. Обидві моделі оснащені забирається мікрофоном. Коли він не використовується, його можна зберігати в лівій чашці навушника. Обід гарнітури настільки зручний, що пристрій не заподіює дискомфорту, навіть якщо вона одягнена поверх окулярів.

Провідна гарнітура преміум класу SteelSeries Spectrum 5xb має ряд відмінностей від молодшої моделі. У пристрої використано технологію SunDancer, що дозволяє точно передавати джерело звуку. Завдяки цьому геймери можуть точно визначати напрямок руху противника, чути звук наближаються кроків і пострілів на протязі всієї гри. Гарнітура оснащена міцним подвійним плетеним шнуром з нейлону. У разі необхідності можливий простий демонтаж на 3 окремі частини для легкого і зручного транспортування.

В комплект обох пристроїв входить новий мікшер SteelSeries Spectrum для Xbox 360, що забезпечує незалежне регулювання звукового супроводу ігри і гучності голосу. Крім того, він забезпечує підключення гарнітури до консолі Xbox 360 для гри чату Xbox Live.

Орієнтовна вартість моделі SteelSeries Spectrum 4xb становить 2,1 тис. рублів. Гарнітура SteelSeries Spectrum 5xb обійдеться в 3,1 тис. рублів. Новинки надійдуть у роздрібний продаж в листопаді 2010 року.