Steelseries випустила новий набір клавіш Shift Mmo Keyset

386

Компанія SteelSeries випустила змінний блок клавіш для ігрової клавіатури The Shift.

За допомогою блоку SteelSeries MMO Keyset клавіатура перетворюється в багатофункціональний контролер для онлайн ігор з інтуїтивним, попередньо сконфігурованим розташуванням кнопок, які вже «заточені» під певні рухи, спілкування і емоції.

Кожен з наборів кнопок SteelSeries Shift Keyset ідентифікується і підключається до бази за допомогою технології SteelSeries ID2C і програмується за допомогою SteelSeries Engine. Утиліта дозволяє легко управляти макросами і прив’язувати їх до певних клавіш.

Клавіатура дозволяє генерувати 24 передвстановлені команди з найпоширенішими емоціями і діями персонажів. При цьому можна налаштувати прив’язку до клавіш під себе. Окремо варто відзначити кнопку push-to-talk для спілкування.

Сумісний з усіма існуючими онлайн іграми, даний змінний блок може бути підлаштований під будь-яку з них. Гравець може записати послідовність дій і потім прив’язати такий повноцінний макрос до будь-якої з кнопок. На кожну кнопку може бути записано по 3 різних команди. А також клавіатура сприймає до семи одночасних натискань.

Змінний блок SteelSeries MMO Keyset буде продаватися окремо від Клавіатури SteelSeries за 950 руб.