Сторожова камера Genius IPCam 310R

422

На російський ринок виходить IP-камера з інфрачервоними сенсорами Genius IPCam 310R. Новинка призначена для захисту будинку або офісу від непрошених гостей. Пристрій уміє розпізнавати рух в кадрі висилати терміновий сигнал попередження. Крім того, в залежності від налаштувань, прилад може послати зображення порушника спокою по електронній пошті або FTP.


Genius IPCam 310R

Камера Genius IPCam 310R охороняє ввірені приміщення, як вдень, так і вночі. Шість вбудованих інфрачервоних датчиків, розташованих навколо об’єктива, автоматично включаються при погіршенні освітлення і дозволяють отримувати прийнятну картинку навіть в темряві. Крім того, пристрій оснащений мікрофоном для запису відео зі звуком.

Одна з особливостей новинки – простота підключення віддаленого доступу. Завдяки спеціалізованому програмному забезпеченню, при налаштуванні доступу не потрібно налаштовувати роутер або DDNS, достатньо знати унікальний ID пристрою і пароль до нього.

Функціональне кріплення дозволяє закріпити камеру, як на стіні, так і на стелі – в залежності від того, з якого стану відкривається найкращий вигляд.

На російському ринку новинка з’явиться в грудні 2010 року. Орієнтовна роздрібна ціна камери Genius IPCam 310R складе 4,5 тис. рублів.