Стильна цифрова фотокамера DMC-FX700

417

Компанія Panasonic представила нову модель серії Lumix – фотокамеру DMC-FX700. Завдяки можливості зйомки високоякісних HD-фільмів у форматі AVCHD при дозволі 1920х1080, цей фотоапарат став універсальним. Модель DMC-FX700 оснащена сенсором на 14,1 мегапікселя та суперсветосильным (F2.2) і ультраширокоугольным (24 мм) об’єктивом LEICA DC VARIO-SUMMICRON з 5х оптичним трансфокатором, так що камера підходить для зйомки пейзажів, так і зйомки рухомих об’єктів в умовах поганої освітленості, наприклад, у приміщенні або вночі.


Panasonic DMC-FX700

Інтелектуальний Автоматичний режим (iA) – знакова технологія, що відрізняє фотоапарати Lumix – тепер включає в себе режими «Придушення смазанности» і «Інтелектуальна серійна зйомка». Режим Придушення смазанности» дозволяє отримати як можна більш коротку витримку, для цього він оцінює інтенсивність руху в кадрі (Інтелектуальне управління світлочутливістю) і коригує яскравість (Інтелектуальна експозиція). Новий режим «Інтелектуальна серійна зйомка» вибирає частоту кадрів при серійній зйомці відповідно зі швидкістю руху об’єкта. Крім цього передбачені функції «Покращена оптична стабілізація», «Розпізнавання осіб», «Інтелектуальний селектор сцен» та «Інтелектуальна експозиція в режимі iA».

Для того, щоб досягти високої швидкості і точності обробки зображення, були повністю перероблені сенсор і процесор зображення. Новий МОП-сенсор з роздільною здатністю 14,1 мегапікселя забезпечує високу частоту кадрів при серійній зйомці і дозволяє знімати Full HD-відео навіть на високих значеннях світлочутливості.

Новий процесор зображення Venus Engine FHD, створений за технологією LSI, забезпечує високу якість зображення при фото – і відеозйомці. До того ж, процесор використовує технологію «Інтелектуальне дозвіл», яка виконує оптимальну обробку сигналу, окремо оцінюючи різні частини зображення, це дозволяє домогтися природної чіткості і високої деталізації. Завдяки функції Інтелектуального масштабування» 5х оптичний трансфокатор може збільшити коефіцієнт трансфокації приблизно в 1,3 рази, при цьому реалізуючи всі переваги технології «Інтелектуальне дозвіл», що зберігає якість зображення навіть при використанні цифрового збільшення. Фотоапарат DMC-FX700 завжди готовий до зйомки – швидкий час запуску і автофокусування Sonic Speed допоможуть вам не пропустити жодного цікавого кадру.

3-дюймовий РК-екран тепер пропонує повністю сенсорне управління під час зйомки та перегляду фотографій. За допомогою екрана ви не тільки можете використовувати меню і фокусуватися на певних об’єктах, але і спускати затвор. Тим фотографам, які шукають творчої свободи, бажаючи точніше утілити свій художній задум, припаде до душі можливість використання режимів A/S/M і швидкий доступ до зміни значень витримки і діафрагми.