Теги для видео на ютубе

607

З вересня 2014 року, власний інструмент для пошуку ключових слів YouTube припинив свою роботу. Певна частина його функцій перейшла в Планувальник кампаній в МЕДІЙНІЙ мережі Google AdWords, також як і старий інструмент для пошуку ключових слів YouTube, він створений для того, щоб допомогти рекламодавцям в пошуку слів для відеореклами. Ми пропонуемо теги для видео на ютубе. Ключові слова, які ви знайдете за допомогою цього інструменту можуть бути занадто загальними і не дуже пов’язаними з темою вашого відео.

Як правило, ключові слова, знайдені вами, будуть занадто загальними, так як це в інтересах YouTube – змусити вас використовувати високочастотні ключові слова, які будуть генерувати велику кількість показів для рекламованих відео.

Keyword Tool – це найкраща альтернатива інструменту для пошуку ключових слів YouTube. Keyword Tool використовує функцію автозаповнення (пошукових підказок) YouTube для генерації дуже близько пов’язаних тематично, низькочастотних пошукових запитів по певній темі. Функція автозаповнення YouTube, так само як і функція автозаповнення Google, була створена з метою поліпшення користувацького досвіду. Вона допомагає користувачам знаходити відео швидше, рекомендуючи певні ключові слова, в той момент, коли користувачі починають вводити пошуковий запит.