Технологія Nvidia Optimus представлена офіційно

274

Компанія Nvidia представила технологію Nvidia Optimus для ноутбуків, яка вибирає найкращий графічний процесор для поточного програми і автоматично перекладає навантаження або на дискретний GPU Nvidia, або на інтегровану графіку, забезпечуючи високу продуктивність при максимальному часі роботи від батареї.

Так само, як і гібридні машини вибирають між бензиновим і електричним двигуном, технологія Nvidia Optimus вибирає між графічними процесорами. Технологія Nvidia Optimus миттєво переносить навантаження на оптимальний процесор, збільшуючи час роботи від батареї до двох разів в порівнянні з схожими системами з одним дискретним GPU. Для 3D ігор, відео та обчислень на GPU використовується високопродуктивний дискретний процесор Nvidia. Для базових додатків, таких як перегляд веб-сторінок або пошти, використовується інтегрована графіка. Результат – довгий час роботи від батареї без шкоди продуктивності пристрою.

Ноутбуки з технологією NVIDIA Optimus скоро вийдуть на ринок, першими ластівками стануть моделі Asus UL50Vf, N61Jv, N71Jv, N82Jv і U30Jc.