Tencent games оголосила про запуск глобального ігрового бренду level infinite

44

Компанія tencent games оголосила про запуск нового глобального ігрового бренду level infinite. Видавець має намір розвивати його як напрямок високоякісних ігор, орієнтованих на широку аудиторію.

Місія level infinite полягає в тому, щоб першокласні ігрові проекти ставали доступнішими широкої аудиторії, йдеться в опублікованому прес-релізі.

У число перших релізів level infinite увійшли:

  • гра synced: off planet – пост-апокаліптичний шутер для персональних комп’ютерів,
  • багатокористувацька гра don’t starve: newhome для мобільних пристроїв від next studios
  • різні новинки від декількох сторонніх розробників: lightspeed&quantum studios, timi studio group і ряд інших.

Компанія також має намір видати ряд проектів, які вже завоювали любов геймерів. Один з них-arena of valor.

Портфоліо бренду скоро поповниться проектами:

  • warhammer: vermintide 2 від студії fatshark, який вже вийшов для пк та ігрових консолей. Крім нього, з’явиться warhammer 40,000: darktide – реліз цього проекту запланований на 2022 рік для пк та ігрових консолей.
  • vampire: the masquerade – bloodhunt від студії sharkmob – вихід відбудеться в 2022 році.
  • gtfo від компанії 10 chambers – цей реліз вже вийшов в ранній доступ в steam.
  • metal: hellsinger – його реліз очікується на пк в 2022 році.
  • ще не анонсований проект для пк і консолей від студії funcom, який буде вперше представлений на премії the games awards.

Компанія надає своїм студіям всіляку підтримку на всіх етапах створення ігор, в тому числі проектів «по підписці». Level infinite аналізує потреби аудиторії, беручи до уваги сучасні тренди. Крім того, компанія допомагає розробникам з включенням їх проектів в список кіберспортивних дисциплін і випуском ігор на різних ринках.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд razer kishi для android . Сьогодні в нашу тестову лабораторію потрапив razer kishi для android-контролер з підключенням через usb-c, здатний перетворити практично будь-який android-смартфон в повноцінну ігрову консоль. Детальніше про це читайте в статті “огляд razer kishi для android : мобільний геймінг теж може бути комфортним”.

читайте також: