Thrustmaster випустив джойстик HOTAS WARTHOG

281

Через 10 років після виходу джойстика HOTAS Cougar компанія Thrustmaster представила новий продукт цієї лінійки — джойстик HOTAS WARTHOG.


HOTAS WARTHOG

Джойстик HOTAS WARTHOG, його база і важелі управління двигуном виконані з металу, а їх загальна вага становить понад 6,5 кг. Модель має 55 повністю програмованих кнопок і 2 перемикача 4 напрямками і вбудованими кнопками.

Джойстик оснащений 19 кнопками і перемикачем Point Of View hat. Точність пристрою забезпечується вбудованою системою, заснованої на магнітних датчиках H. E. A. R. T HallEffect AccuRate Technology: дозвіл 16 біт (65536×65536 значень), без карданних шарнірів (шарнірів Гука). Для того щоб натиснути будь-яку з кнопок або привести в дію один з пускових пристроїв, треба докласти зусилля аналогічне тому, що необхідно в реальному літаку. Особливу увагу було приділено індивідуальним потребам симмеров: при бажанні можна зняти рукоятку і використовувати її на базі джойстика HOTAS Cougar або зняти базу і встановити джойстик в кабіну пілота.

Система здвоєних важелів управління двигуном була ретельно допрацьована. Система блокування дозволяє з’єднати 2 важеля, або використовувати їх для управління кожним з двигунів окремо. Застосовувана технологія магнітного датчика (роздільна здатність 14 біт, 16384 значень для кожного важеля) забезпечує високу точність дії. Перемикання важелів в положення Idle і Afterburner здійснюється за допомогою системи Pull and Push для більшої реалістичності. Стопор Afterburner можна демонтувати, щоб тим самим адаптувати систему управління двигуном у відповідності з типом пілотованого літака. В цілому, важелі управління оснащені 17 кнопками, перемикачем Point Of View hat і перемикачем mouse hat / slew control.

Завершальний елемент системи HOTAS WARTHOG, панель управління, оснащена широким набором різноманітних регуляторів. Серед інших тут є фрикційне колесо, призначений для регулювання опору важелів, на базі знаходиться колесо керування тримером trim wheel. Також треба згадати 15 кнопок, з яких кілька володіють опором до натискання, як на реальному літаку, і металеві перемикачі промислового класу (2 або 3 положення) з не менш реалістичним опором. Не можна не відзначити підсвічування регуляторів, яка особливо корисна під час нічних польотів, а також 5 програмованих світлодіодів — зручна функція для роботи в умовах низької освітленості.

HOTAS WARTHOG поставляється з програмним пакетом під назвою T. A. R. G. E. T (Thrustmaster Advanced pRogramming Graphical EdiTor, з допомогою якого можна тестувати, конфігурувати і програмувати контролери Thrustmaster, зокрема, новітній джойстик HOTAS WARTHOG, а також джойстики MFD Cougar, HOTAS Cougar і T. 16000M.

Програма T. A. R. G. E. T дозволяє створювати, за бажанням користувача, складні і не дуже програмні конфігурації за допомогою звичайної миші і прийому перетягування Drag and Drop. Доступні три рівня програмування: початковий рівень Basic, рівень Advanced для більш просунутих функцій і рівень Script, що дозволяє використовувати весь потенціал програми. Слід зазначити, що в даному програмному комплекті стандартна мова скриптів Script був повністю переписаний з метою надання більшої гнучкості, нових функцій і широких можливостей.

Джойстик HOTAS WARTHOG надійде в продаж у жовтні по рекомендованій роздрібній ціні 14,8 тис.