TP-LINK представив бездротову точку доступу з підтримкою Wireless-N

393

Компанія TP-LINK оголосила про випуск безпровідної точки доступу TL-WA801ND з підтримкою стандарту Wi-Fi 802.11 n, підвищеною швидкістю передачі даних і збільшеною зоною покриття мережі. Нова точка доступу підійде тим, хто збирається запускати вимогливі мережеві додатки, передавати відео в потоковому режимі, зв’язуватися з родичами через VoIP-телефонії і грати в мережеві ігри.


TP-LINK TL-WA801ND

Новинка оснащена двома приймачами і двома передавачами, які забезпечують впевнений прийом бездротових даних зі швидкістю до 300 Мбіт/сек завдяки відразу двом антенам (технологія MIMO). Крім того, вона дозволяє прискорити з’єднання до 15 разів і посилити сигнал до 5 разів порівняно з бездротовими точками з підтримкою стандарту Wi-Fi 802.11 g.

Точка доступу може бути використана в режимі ретранслятора для збільшення зони покриття вже встановленої мережі завдяки технології бездротового розподілу (WDS) ? підключення декількох точок доступу один до одного. Пристрій можна встановити навіть там, де немає розетки ? TL-WA801ND підтримує передачу живлення через Ethernet-кабель на відстань до 30 м (технологія PoE).

Для підключення та налаштування параметрів точки доступу не потрібно бути експертом. Варто натиснути одну єдину кнопку на корпусі, і автоматизоване QSS автоматично встановить захист з’єднання з використанням алгоритмів шифрування WPA2.

Функція Multi-SSID дозволяє створювати самостійні підмережі, в межах яких користувачам присвоюються унікальні права доступу і персональні рівні захисту. Різні SSID звертаються до різних мереж VLAN з різними наборами сервісів, що дозволяє забезпечити конфіденційність інформації і захистити її від тих користувачів, які спочатку не повинні мати до неї доступу.

Висока пропускна здатність точки доступу і підтримка технології Wi-Fi Multimedia забезпечують високу якість роботи VoIP-телефонії і передачі мультимедійних даних.

Пристрій зберігає повну сумісність з продуктами на базі стандартів Wi-Fi 802.11 b/g. Рекомендована роздрібна ціна TP-LINK TL-WA801ND становить 1470 руб.