TP-Link представив два високошвидкісні бездротові точки доступу

392

TP-Link оголосив про початок продажів в Росії двох універсальних бездротових точок доступу з підтримкою стандарту 802.11 n. TL-WA701ND TL-WA901ND призначені для створення або розширення існуючих масштабованих мереж на базі стандарту безпровідної передачі даних N або одночасного підключення до безпровідної мережі різних Ethernet-устройств: ігрових приставок, цифрових мультимедіа-адаптерів, принтерів або мережевих пристроїв зберігання даних.


TL-WA701ND

TL-WA701ND TL-WA901ND підтримують технологію CCA, яка дозволяє збільшити зону покриття до 5 разів в порівнянні із звичайними пристроями на базі стандарту 11g. Обидва продукти мають декілька робочих режимів (Точка доступу, Клієнт, Універсальний / WDS ретранслятор, Бездротовий міст), підтримує швидке налаштування безпечного з’єднання з WPA-шифруванням одним натисненням кнопки QSS (Швидке налаштування захисту). Для установки у важкодоступних місцях передбачено живлення по Ethernet.

TL-WA901ND
TL-WA901ND

Точка доступу TL-WA701ND спроектована на базі технології Align для однопотокового передачі даних, що забезпечує високу пропускну здатність і неперевершену продуктивність вашої бездротової мережі при передачі даних на швидкостях до 150 Мбіт/с.

Модель TL-WA901ND відрізняється підтримкою бездротової передачі даних зі швидкістю до 300 мбіт/с. Для збільшення пропускної здатності, а також для збільшення зони покриття, в цій точці доступу реалізована технологія 3х MIMO з трьома зовнішніми антенами.

Рекомендовані ціни для TL-WA701ND TL-WA901ND становлять 1200 1900 руб. відповідно.