TP-LINK представив керований комутатор з захистом від DoS-атак

418

Компанія TP-LINK представила керований комутатор TL-SL5428E з пропускною здатністю 12,8 Гбіт/с. Новинка призначена для малого і середнього бізнесу, а також для робочих груп і відділів великих компаній.


TL-SL5428E

TL-SL5428E підтримує гнучку настройку пріоритетів трафіку на основі QoS для плавної передачі відео і звуку. Для роботи з додатками Multimedia-on-Demand (наприклад, IP-телебаченням) використовуються додаткові функції. Наприклад, відстеження мережевого трафіку IGMP (IGMP snooping) забезпечує передачу multicast-потоку тільки активним користувачам, а функції фільтрації (IGMP Throttling & Filtering) запобігають несанкціонованому доступу до даних.

Комутатор обладнаний 24 портами 10/100 Мбіт/с і 4 гігабітними портами 10/100/1000BASE-T – це оптимальний варіант для компаній, де частини співробітників необхідна швидкість передачі даних до 1 Гбіт/с. Два з чотирьох гігабітних портів є суміщеними і відключаються при використанні роз’ємів 1000BASE-X SFP. Зручний веб-інтерфейс, а також підтримка інтерфейсу командного рядка (CLI) і протоколів SNMP і RMON прискорюють налаштування комутатора і зменшують час простою.

TL-SL5428E надійно захистить мережу. Використання списків контролю доступу ACL обмежує доступ до уразливих мережевих ресурсів завдяки механізму фільтрації пакетів. Функція реалізована на апаратному рівні, а значить, не знижує коммутирующую здатність. Крім того, TL-SL5428E підтримує ідентифікацію по стандарту 802.1 X і функцію Guest VLAN для забезпечення доступу клієнтів, які не є клієнтами 802.1 X, до певних мережевих ресурсів. Зв’язування з IP-MAC-Port-VID, Port Security, Storm control, DHCP Snooping і IP Source Guard забезпечують захист від широкосмугових «штормів» і ARP-атак. TL-SL5428E також захищає мережу від DoS-атак, фільтруючи небезпечні пакети, у відповідності з обраними типами атак.

Новинка з’явиться у продажу на початку грудня, рекомендована роздрібна ціна становить 8 тис. рублів.