TP-LINK представив всепогодну точку доступу для великих відстаней

400

Компанія TP-LINK оголосила про випуск безпровідної точки доступу TL-WA5210G, що дозволяє декільком користувачам працювати в локальній мережі і одночасно виходити в інтернет, навіть якщо їх розділяють кілометри.


TP-LINK TL-WA5210G

Висока вихідна потужність і чутливість приймача TL-WA5210G усуває «мертві» зони і виключає ймовірність розриву зв’язку при бездротової передачі даних. Вбудована двонаправлена антена потужністю 12 дбі дозволяє швидко встановити бездротове з’єднання на відстані до 15 км. При використанні потужної зовнішньої антени можлива передача даних на дистанції до 52 км. TL-WA5210G перевершує існуючі обмеження стандарту 802.11 g і відкриває нові можливості бездротової передачі даних на дальні відстані.

TL-WA5210G підтримує три робочих режиму. Це вихід в інтернет через DSL або кабельний модем, режим WISP для підключення до бездротових інтернет-провайдерам і режим точки доступу, що включає функції точки доступу клієнта, мосту WDS і ретранслятора. TL-WA5210G захищає бездротову мережу за допомогою 64 або 128-бітного шифрування WEP і WPA/WPA2, ідентифікації WPA-PSK/WPA2-PSK шифрування TKIP/AES.

Всепогодний корпус TL-WA5210G створений для вуличного використання і забезпечений захистом від блискавок і статичної електрики. Точка доступу здатна працювати в будь-який час року в діапазоні температур від -30 до + 70°C. TL-WA5210G можна розмістити де завгодно, забезпечивши живлення по кабелю Ethernet, завдяки технології Power over Ethernet.

Рекомендована роздрібна ціна TP-LINK TL-WA5210G становить 2250 рублів, новинка вже з’явилася у продажу.