TP-LINK випустив бездротової Wi-Fi адаптер

422

Компанія TP-LINK оголосила про початок продажів в Росії бездротового адаптера TL-WN822N з двома зовнішніми антенами. Адаптер призначений для підключення настільних комп’ютерів і ноутбуків до бездротової мережі Wi-Fi і дозволяє працювати в Інтернеті на швидкості до 300 Мбіт/с. Завдяки зовнішнім антенам потужністю 3 дбі TP-LINK TL-WN822N перевершує вбудовані Wi-Fi-адаптери встановлює стабільне з’єднання навіть при слабкому рівні сигналу.


TP-LINK TL-WN822N

TL-WN822N підтримує новітній стандарт IEEE 802.11 n, прискорюючи з’єднання до 15 разів і підсилюючи сигнал до 5 разів порівняно з бездротовими пристроями стандарту 802.11 g. Адаптер легко впорається з передачею потокового HD-відео, мережевими іграми та Інтернет-телефонією. У той же час TL-WN822N зберігає повну сумісність з продуктами на базі стандартів Wi-Fi 802.11 b/g.

Адаптер може працювати як в режимі інфраструктури, підключаючись до мережі через точку доступу, так і в Ad-Hoc, зв’язуючись безпосередньо з іншими бездротовими адаптером, у всіх популярних операційних системах Microsoft, починаючи з Windows XP і 2000, закінчуючи Windows 7.

Функція QSS (швидке налаштування захисту) максимально спрощує створення безпечного з’єднання – досить натиснути одну-єдину кнопку на корпусі, і автоматизоване QSS автоматично встановить захист з’єднання з використанням алгоритмів шифрування WPA2. Адаптер підтримує всі сучасні типи шифрування даних.

Для зручності власників настільних ПК в комплект поставки TL-WN822N входить півтораметровий кабель USB. Сам адаптер з’єднується з ПК через інтерфейс mini-USB. Крім того, до пристрою додається компакт-диск з програмою, яка допоможе навіть недосвідченому користувачеві легко і швидко налаштувати Інтернет-з’єднання в режимі «крок за кроком».

Рекомендована роздрібна ціна адаптера становить 1 тис. руб.