TP-LINK випустив підсилювач бездротового сигналу

421

Компанія TP-LINK представила підсилювач бездротового сигналу TL-WA730RE. Пристрій призначений для установки бездротового мережевого підключення там, де не можна прокласти кабель, а також збільшення зони дії чинної бездротової мережі.


TP-LINK TL-WA730RE

За замовчуванням TP-LINK TL-WA730RE працює в режимі підсилення сигналу, виступаючи в ролі ретранслятора ? новинка дозволяє розширити зону прийому сигналу, позбутися від деградації якості зв’язку за різних перешкод і поліпшити загальну продуктивність мережевого підключення. На додаток, пристрій може працювати в режимі звичайної точки доступу ? забезпечувати підключення через кабельний або DSL-модем, виступаючи в якості сполучного ланки між дротової і бездротової мережами.

Підсилювач сигналу сумісний зі стандартом 802.11 n, здатний передавати дані на високих швидкостях аж до 150 Мбіт/с, що приблизно в три рази швидше у порівнянні з Wi-Fi 802.11 g. Пропускної здатності 150 Мбіт/с вистачить для організації єдиного мережевого сховища, відеоконференцій та інших мультимедійних завдань. Передустановлену антену при бажанні можна замінити більш потужною. Технологія CCA чуйно стежить за продуктивністю мережі і покращує її за допомогою алгоритмів автоматичного усунення конфлікту каналів.

При використанні незахищеною бездротової мережі достатньо натиснути всього одну кнопку Range Extender на корпусі пристрою для розширення радіусу дії мережі ? вбудоване у TP-LINK TL-WA730RE програмне забезпечення автоматично підлаштовує всі параметри і зробить розширену бездротову мережу доступною для нового кола користувачів. Для початку роботи не потрібно розбиратися в налаштуваннях веб-інтерфейсу.

Підсилювач підтримує стандарти шифрування WPA/WPA2 як для окремих користувачів, так і для цілого підприємства. Розроблені в надрах Wi-Fi Alliance алгоритми не дадуть зловмисникам зламати корпоративну мережу. У комплекті з TL-WA730RE йде компакт-диск з програмним забезпеченням Easy Setup Assistant, яке дозволить швидко налаштувати всі параметри захисту в покроковому режимі, що дуже важливо для користувачів з обмеженим досвідом.

Пристрій підтримує збереження застосованих параметрів, відновлення налаштувань з файлу і оновлення вбудованого програмного забезпечення.

Новинка скоро з’явиться у продажу, рекомендована роздрібна ціна складає 1,4 тис. рублів.