TP-Link випустив високошвидкісний бездротовий маршрутизатор з підтримкою 802.11 n

449

TP-Link оголосила про випуск бездротового маршрутизатора TL-WR743ND. Пристрій поєднує в собі функціонал бездротової точки доступу, маршрутизатор, бездротового клієнта, брандмауера і NAT-маршрутизатор. TL-WR743ND призначений для розгортання домашньої мережі або мережі малого підприємства з спрощеними налаштуваннями.


TP-Link TL-WR743ND

Завдяки технології WISP, TL-WR743ND може підключатися до бездротової мережі як клієнтський пристрій і забезпечувати Інтернет з’єднанням комп’ютери, підключені як кабелем, так і по WiFi. Безпечне і просте підключення пристроїв досягається одним натисканням кнопки QSS з допомогою реалізованої в маршрутизаторі технології WI-FI Protected Setup (WPS).

WAN-порт маршрутизатора підтримує технологію Passive PoE. Це дозволяє, наприклад, встановити пристрій в зоні максимальної потужності бездротового сигналу, незалежно від розташування розеток. Завдяки сумісності зі стандартом IEEE 802.11 n, TL-WR743ND здатний передавати дані до 9 разів швидше і до 4 разів далі, ніж в мережах стандарту IEEE 802.11 g. Максимальна швидкість передачі даних складає 150Мб/с. Технологія QoS забезпечує гарантовану якість обміну даними, що важливо для проведення відеоконференцій, онлайн ігор і перегляду потокового відео. Штатна антена легко замінюється на посилений варіант при необхідності. Рекомендована роздрібна ціна становить 1,2 тис. руб.