Transcend початку продажу нового покоління карт памяті CFast

453

Компанія Transcend Information представила новітню серію карт пам’яті CFast. Революційні карти пам’яті CFast – це швидкий сучасний інтерфейс SATA в існуючому CF-формфакторі, що дозволяє одночасно забезпечувати високу продуктивність, так і сумісність з багатьма професійними пристроями.

CFast – нова розробка, як SDHC і SDXC. Специфікація CFast, підготовлена асоціацією CompactFlash Association (CFA), описує високошвидкісний знімний накопичувач для промислового використання. На відміну від звичайних CF-карт, в яких використовується повільний ATA/IDE інтерфейс, карти пам’яті Transcend CFast включають сучасний інтерфейс SATA — він забезпечує високу швидкість передачі даних, до 108 Мб/с. За допомогою карт CFast, користувачі промислових ПК або SATA 3 Гб/с сумісних пристроїв, що можуть зберігати і отримувати доступ до інформації з більш високою швидкістю завдяки швидкій передачі даних між картою CFast і хост-пристроєм.

Transcned CFast за розміром (42,8×36,4×3,3 мм) такі ж, як звичайні CF-карти. Карти пам’яті CFast поєднують в собі високу швидкість роботи і компактність і можуть виступати в ролі твердотільних дисків (SSD). Крім того, CFast підходять для використання в якості завантажувальних дисків. Завдяки технологіям StaticDataRefresh і EarlyRetirement, карти пам’яті CFast здатні виправляти помилки в даних, що підвищує безпечне зберігання інформації і продовжує життєвий цикл осередків флеш-пам’яті.