Transcend починає поставки SSD-накопичувачів з інтерфейсами Half-Slim і mSATA

411

Компанія Transcend Information анонсувала появу в продуктовій лінійці твердотільних накопичувачів Half-Slim і mSATA. Компактні SSD-рішення розроблені спеціально для використання в пристроях невеликого розміру, наприклад, тонкі і легкі ноутбуки, нетбуки, планшетні комп’ютери, GPS-навігаторах і мобільних інтернет-пристроїв (MID).

Габарити нових модулів не перевищують розміри візиток. Застосовуючи їх, а не традиційні 2,5-дюймові SSD, виробники можуть експериментувати з дизайном та заощаджувати. Незважаючи на компактні розміри, накопичувачі mSATA і Half-Slim підтримують високошвидкісний інтерфейс SATA 3Gb/s, сумісність з яким критична для ноутбуків, мобільних пристроїв та інших розробок з зберіганням даних.

Transcend mSATA SSD пропонує повноцінну сумісність з інтерфейсом SATA, будучи виконаним у форм-факторі значно меншого, ніж на SSD 2,5-дюймового розміру. Габарити mSATA становлять 50,8х29,85х3,5 мм. Він відповідає стандарту MO-300A JEDEC.

Модуль Transcend Half-Slim SSD трохи більше – 54х39х4 мм, але він все одно значно компактніший 2,5-дюймового SSD. SATA-коннектор цього рішення ідентичний роз’ємів 2,5-дюймових вінчестерів і твердотільних накопичувачів, що робить його придатним для використання в ноутбуках і різних виробничих системах, в яких передбачено 2,5-дюймовий слот. Half-Slim SSD відповідає стандарту MO-297 JEDEC.

Накопичувач Transcend mSATA SSD доступний з ємністю 32 Гб і 64 Гб, тоді як обсяг пам’яті Transcend Half-Slim SSD варіюється від 4 Гб до 64 Гб.