Transcend представила тонкий портативний жорсткий диск StoreJet

413

Компанія Transcend Information оновила модельний ряд сімейства накопичувачів StoreJet 2,5-дюймових портативним жорстким диском StoreJet 25D2. Нова USB 2.0 модель не тільки володіє глянцевим корпусом, але і сучасної вбудованим захистом від ударів.


Transcend StoreJet 25D2

Для максимального спокою користувачів, жорсткий диск володіє нековзними гумовими ніжками, завдяки яким стійко стоїть на комп’ютерному блоці і столі. Крім того, StoreJet 25D2 зроблений з турботою про довкілля — жорсткий диск автоматично переходить в режим сну через 10 хвилин бездіяльності, заощаджуючи до 30% енергії.

Для захисту жорсткого диска від бруду і подряпин, StoreJet 25D2 комплектується чохлом для транспортування зі штучної замші.

Як і всі жорсткі диски сімейства StoreJet, StoreJet 25D2 сертифікований для Windows 7 і комплектується набором StoreJet Elite компанії Transcend. Набір дозволить налаштувати резервне копіювання даних за розкладом, включає утиліти для роботи в інтернет і 256-біт AES-шифрування. StoreJet Elite доступний в класичному чорному корпусі в чотирьох варіантах: з 250, 320, 500 і 640 Гб пам’яті.