Transcend представила захищений портативний жорсткий з USB 3.0

515

Компанія Transcend Information випустила захищений портативний 2,5-дюймовий жорсткий диск StoreJet 25D3, який є одним з перших доступних пристроїв з підтримкою USB 3.0. Модель Transcend з SuperSpeed USB 3.0 забезпечує набагато вищу швидкість передачі даних (до 90 Мб/с), чим звичайні зовнішні жорсткі диски з USB 2.0.


Transcend StoreJet 25D3

З розвитком технологій з’являються нові медиаформаты, які вимагають накопичувачі з більш високою пропускною здатністю. Щоб задовольнити зростаючий попит, був створений інтерфейс SuperSpeed USB 3.0, який здатний передавати дані до десяти разів швидше, ніж Hi-Speed USB 2.0. Портативний 2,5-дюймовий жорсткий диск StoreJet 25D3 компанії Transcend забезпечує швидку передачу даних — до 90 Мб/с (дані отримані при тестуванні на звичайних пристроях), дозволяючи легко і з меншими витратами часу передавати гігабайти цифрової інформації.

Портативний жорсткий диск StoreJet 25D3 назад сумісний з USB 2.0, дозволяючи користувачам обмінюватися файлами з практично будь-яким комп’ютером. Спеціальний багатоколірного LED-індикатор позначає режим, в якому працює жорсткий диск — USB 2.0 або USB 3.0. У режимі USB 2.0 індикатор світиться оранжевим, в режимі USB 3.0 – синім.

Під стильним глянцевим корпусом портативного жорсткого диска StoreJet 25D3 ховається поглинає удари і вібрації дворівнева система захисту. Зовні модель має стильний корпус з приємним для пальців покриттям, а всередині знаходиться просунута система захисту механізмів жорсткого диска, яка служить для запобігання пошкодження даних від зісковзування диска зі столу і падіння під час транспортування.

Також StoreJet 25D3 є «зеленим» цифровим пристроєм — він автоматично переходить в режим сну після десяти хвилин простою, що економить до 40% енергії.

На додаток до StoreJet 25D3 USB 3.0, компанія Transcend випустила StoreJet 25D2 USB 2.0, який володіє аналогічним захистом від ударів і вібрацій. Пакет включає утиліти для збереження даних за розкладом, інтернет-програми і 256-бітну систему шифрування AES. Всі жорсткі диски StoreJet сертифіковані для Windows 7.

StoreJet 25D3 доступний в класичному чорному корпусі з 500 Гб пам’яті. StoreJet 25D2 доступний у варіантах з ємністю 250, 320, 500 і 640 Гб.