Transcend розробила портативний жорсткий диск для Mac

518

Компанія Transcend Information представила StoreJet 25D2-W, портативний жорсткий диск, спроектований спеціально для використання з комп’ютерами Mac. Новий жорсткий диск, виконаний у дусі продукції компанії Apple, володіє тонкою талією і білим пластиковим корпусом з дзеркальним покриттям і сертифікований для використання з ноутбуками Mac і настільними комп’ютерами.


Transcend StoreJet 25D2-W

StoreJet 25D2-W володіє великим обсягом пам’яті, який може використовуватися для синхронізації і резервного копіювання даних з використанням таких програм, як Mac OS X Time Machine і Transcend StoreJet Elite software for Windows. Під удаваним тонким і стильним корпусом знаходиться жорсткий диск з системою захисту від ударів, що дозволяє запобігти втраті даних при випадковому зісковзування диска або його падінні. Для максимального спокою користувача жорсткий диск оснащений гумовими ніжками проти ковзання — його можна без побоювання ставити на системний блок або стіл. Крім того, StoreJet 25D2-W створений з турботою про довкілля. Він автоматично переходить в режим сну через десять хвилин неактивності, дозволяючи заощаджувати до 30% електроенергії.

Для захисту від подряпин і бруду, StoreJet 25D2-W поставляється з красивим чохлом з штучної замші.

Всі жорсткі диски StoreJet комплектуються програмним забезпеченням компанії Transcend StoreJet Elite, яке дозволяє здійснювати автоматичний бекап файлів за розкладом, включає інтернет-утиліти та функцію 256-біт AES шифрування. Виконаний в білому корпусі, StoreJet 25D2-W доступний з 500 Гб пам’яті.