Transcend випустила свій перший HD-медіаплеєр

523

Компанія Transcend Information представила свій перший HD-медіаплеєр — DMP10. Плеєр володіє повною підтримкою популярних відеоформатів і систем цифрового виводу аудіо і звуку високої роздільної здатності, дозволяючи користувачам передавати Full HD 1080p контент на будь-який телевізор.


Transcend DMP10

Разом з HD-медіаплеєром компанії Transcend можна використовувати USB-накопичувач з цифровим контентом.

Новий HD-медіаплеєр DMP10 спеціально спроектований для високоякісної передачі аудіо та відео HD-якості через цифрові інтерфейси HDMI 1.3 і S/PDIF. DMP10 повністю підтримує стандарти аудіо DTS і Dolby Digital і відео Full HD 1920×1080 H. 264/AVC і VC-1, завдяки чому відтворює чистий звук і плавну картинку зі швидкістю 24 кадру в секунду.

DMP10 обладнаний двома високошвидкісними портами USB, які дозволяють підключати зовнішні накопичувачі USB флеш-драйви, заповнені HD-відео, цифрової музикою або фото. HD-медіаплеєр підтримує всі популярні HD-формати файлів, включаючи MKV, AVI, WMV, RMVB і M2TS. Також плеєр володіє кольоровим меню з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і бездротовим пультом дистанційного керування.