Transcend випустила високоємні 8 Гб модулі памяті

399

Компанія Transcend Information представила нові модулі пам’яті: 8 Гб DDR3-1066 RDIMM і 4 Гб DDR3-1333 VLP (Very Low Profile) RDIMM. Нові високоємні модулі RDIMM підтримують триканальну конфігурацію системи пам’яті і оснащені температурним сенсором. Високоємні модулі пам’яті DDR3-1333/1066 RDIMM компанії Transcend побудовані на основі десятишарову друкованої плати, що забезпечує стабільну швидкість роботи і надійність. Крім того, модулі оснащені високоефективним алюмінієвим радіатором, що сприяє підтримання низької температури під час активної роботи системи. Модулі пам’яті 8 Гб DDR3-1066 RDIMM забезпечують ширину пропускного каналу 8,5 Гб/c і дозволяють наростити обсяг ОЗУ до 48 Гб (на кожен процесор). Це дозволяє системним адміністраторам створювати потужну інфраструктуру, здатну без проблем працювати з важкими, вимагають великий простір ОЗУ, додатками, такими як віртуалізація і хмарні обчислення.


8 Гб модулі пам’яті Transcend

Компактні, але могутні модулі пам’яті 4 Гб DDR3-1333 VLP RDIMM компанії Transcend мають висотою всього 1,88 см – цього достатньо, щоб уміститися в малоформатні корпусу стандарту 1U і блейд-сервери. Модулі пам’яті DDR3-1333 VLP RDIMM компанії Transcend можуть використовуватися в трьохканальній конфігурації з новими серверними процесорами Intel Xeon на базі мікроархітектури Nehalem. Це дозволить системним адміністраторам довести пропускну здатність каналів пам’яті до 10,6 Гб/c і забезпечити оптимальну продуктивність системи.

Всі модулі пам’яті Transcend повністю відповідають специфікаціям JEDEC (Joint Electron Device Engineering Council) і виконані в конфігурації 256Mx8 з високоякісних чіпом DDR3 FBGA, які володіють поліпшеними електричними характеристиками і ефективно розсіюють тепло.