Transcend випустив зовнішній жорсткий диск з USB 3.0

401

Компанія Transcend Information анонсувала зовнішній жорсткий диск StoreJet 35T формату 3,5 дюйма, що використовує інтерфейс SuperSpeed USB 3.0. Чорний, стильно виглядає StoreJet 35T забезпечує передачу даних на швидкості до 130 Мб/с.


Transcend StoreJet 35T

Вінчестер StoreJet 35T3 об’ємом 2 Тб розроблений для того, щоб зберігати великі файли, а також передавати їх на високих швидкостях по USB 3.0. Заявленої швидкості в 130 Мб/с достатньо для того, щоб скопіювати DVD всього за 30 секунд.

З StoreJet 35T3 зберігання контенту стає ще більш ефективним при використанні унікальної кнопки автоматичного резервного копіювання One Touch. Це ексклюзивна функція, яка раніше була доступна тільки на портативних вінчестерів формату 2,5 дюйма. Технологія One Touch дозволяє моментально зберегти і синхронізувати дані з комп’ютером, упевнившись, що важливі файли оновлені до останньої версії і надійно зберігаються на другому носії.

StoreJet 35T3 екологічний, відповідаючи нормам Євросоюзу Energy Related Products (ErP). Крім того, новинка здатна автоматично вирушати в сплячий режим через 10 хвилин простою, знижуючи споживання енергії приблизно на 70%.