Transcend випустив зовнішній жорсткий диск з USB 3.0

666

Компанія Transcend Information анонсувала випуск нового портативного зовнішнього накопичувача USB 3.0 StoreJet 25M3 2.5 дюйма. Модель USB 3.0 поєднує в собі переваги серії Transcend StoreJet M з захистом від ударів і нового покоління високошвидкісного інтерфейсу USB 3.0.


StoreJet 25M3

Володіючи швидкістю передачі даних до 90Мб/с (в режимі USB 3.0), StoreJet 25M3 дозволяє копіювати масиви даних без значної втрати часу.

Модель сумісна з попередніми стандартами USB 2.0 і USB 1.1. За допомогою різнокольорового LED-індикатору стану USB 3.0/2.0 можна легко визначити тип підключення. У режимі USB 2.0 індикатор помаранчевий; при підключенні до порту USB 3.0, індикатор стає світло-синім.

На додаток до оптимізованої продуктивності StoreJet 25M3 спеціально створений для захисту від надмірної вібрації або випадкових ударів, які можуть пошкодити жорсткий диск. Як і інші портативні жорсткі диски серії StoreJet M Transcend StoreJet 25M3 мають триступеневої системою захисту, що включає поглинає вібрацію тонкий зовнішній шар силікону, прикрашений смужкою яскраво-зеленого кольору, жорсткий посилений корпус, розподіляє силу удару, і внутрішній жорсткий диск з підвісним амортизатором як остання лінія оборони. StoreJet 25M3 відповідає жорстким стандартам тестів на падіння армії США (MIL-STD-810F 516.5 – Transit Drop).

StoreJet 25M3 оснащений кнопкою автоматичного резервного копіювання, що працює від одного дотику. Система резервного копіювання дозволяє постійно копіювати і синхронізувати дані з ноутбуком, десктопом або, зберігаючи важливі дані додаткової директорії.

StoreJet 25M3 комплектується ЗА власним Transcend StoreJet elite, пропонують оптимізований графік резервного копіювання, інструменти Інтернет і 256-бітове AES-шифрування. StoreJet 25M3 доступний об’ємом 500 і 640 Гб.