Treelogic Mini: мініатюрний MP3-плеєр

296

Компанія Treelogic представила новий MP3-плеєр Treelogic Mini. Плеєр відрізняється мініатюрними розмірами (49x20x12 мм), малою вагою (всього 12 грам).


Treelogic Mini

Кнопка живлення, що виконує також функцію кнопки Play/Pause, і 4 основні кнопки управління дозволять легко відтворити музичні треки, відрегулювати гучність, здійснити навігацію по сусідніх файлів або швидке перемотування всередині однієї композиції. Завдяки опуклим кнопок всі функції можна виконувати «на дотик», не виймаючи плеєра.

Незважаючи на скромні розміри, на корпусі також знайшлося місце для двох роз’ємів: стандартного 3,5-мм міні-джек ” для навушників і miniUSB-роз’єм для обміну даними з комп’ютером і підзарядки. Крім того, присутня кнопка Reset, що дозволяє перезапустити систему плеєра при виникненні неполадок.

Treelogic Mini
Treelogic Mini

МР3-плеєр Treelogic Mini випускається в двох варіантах: з об’ємом пам’яті 2 або 4 Гб. І якщо модель з пам’яттю 2 Гб дозволить зберігати до 500 пісень, то пристрій з пам’яттю об’ємом 4 Гб помістить до 1000 музичних композицій.

Плеєр відтворює всі основні формати звукових файлів (MP3, WMA і WAV). Аудіофайли копіюються з комп’ютера простим перетягуванням», без необхідності використовувати спеціальне ПЗ.

Можливість відтворення до 10 годин продовжить задоволення від прослуховування, а швидка 3-хвилинна зарядка дозволить плеєра працювати до 3 годин.

МР3-плеєр Treelogic Mini доступний в чотирьох варіантах оформлення: білому («Сніговий схил»), чорний («Південна ніч»), синьому («Морський бриз») і рожевому («Ніжний восход»). Рекомендована роздрібна ціна пристрою становить 800 рублів за модель з об’ємом пам’яті 2 Гб і 1 тис. руб. за 4-гігабайтну модель.